Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Maciej Łobejko dyrektorem Młynu Klekotki

Maciej Łobejko dyrektorem Młynu Klekotki


Maciej Łobejko, ostatnio dyrektor hotelu Tobaco w Łodzi, objął stanowisko dyrektora generalnego 3-gwiazdkowego hotelu Młyn Klekotki na Mazurach w powiecie elbląskim.Maciej Łobejko rozpoczął swoją przygodę z hotelarstwem w 1997 r. jako nocny recepcjonista w City Lodge Port Elizabeth w RPA. W czasie pracy dla tej południowoafrykańskiej sieci ukończył prestiżową szkołę hotelarską Three Cities International Hotel School w Johannesburgu. W 2000 roku zaczął pracę w hotelu Sheraton Warszawa, gdzie pełnił funkcję outlet managera, a od 2004 roku był F&B managerem w Grand Hotelu Kraków. Przez ostatnie dwa lata był związany z firmą Arche, wprowadzając na rynek designerski 3-gwiazdkowyi hotel Tobaco w Łodzi wyróżniony wieloma nagrodami.

Młyn Klekotki dysponuje 44 pokojami, zapleczem konferencyjnym i kompleks Sento SPA inspirowanym kulturą japońskich tradycji łaziebnych.

Komentarze: 4 dla “Maciej Łobejko dyrektorem Młynu Klekotki”

  1. A nowy pracodawca zna już przyczyny wyrzucenia tego Pana z Tobaco? Bo pewne niejasności były no i zatrudnianie dziwne też i różne takie.

    No w każdym razie gratulacje dla obu stron kontraktu. Powodzenia.

    • Znam faceta i wiem, że go nieładnie potraktowali w Łodzi. Z czego zresztą słynie firma Arche i Panowie Grochowscy. A MŁ i tak długo utrzymał stanowisko. W Łochowie (również należy do Arche) średnio co 3 miesiące szukają Dyrektora.

  2. Ciekawe czy nowy pracodawca to wie, że pan dyrektor dość dobrze bawi się wieczorami z gośćmi hotelowymi popijając zmrożoną „wodę” … zdecydowanie przekraczając granicę „obsługa-gość”.
    Ja także życzę powodzenia..

  3. Bardzo mily czlowiek i do profesjonalista w pracy co za glupie teksty wypusujecie…a kogo to obchodzi kto co robi po pracy i z kim

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA