Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem

Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem


7 czerwca w kompleksie Nosalowy Dwór odbędzie się kolejna debata z cyklu „Śniadanie Hotelarza”, tym razem poświęcona rynkowi hotelarskiemu z Zakopanem. W spotkaniu wezmą udział inwestorzy, właściciele i dyrektorzy generalni obiektów działających w tym mieście.W powiecie tatrzańskim udzielono w ub.r. około 2,3 mln noclegów, z których większość przypada na Zakopane. To czwarty wynik w Polsce po Warszawie, Krakowie i powiecie kołobrzeskim. Łącznie działa tam ok. 550 „turystycznych obiektów noclegowych”, z których zaledwie ok. 15 proc. stanowią hotele. Nocleg w Zakopanem kojarzy się bardziej z różnego rodzaju pensjonatami, willami, gościńcami i kwaterami prywatnymi „u górali”, z czego wiele działa w ramach szarej strefy bez rejestrowania swojej działalności. Czy stanowi to duży problem dla hotelarzy, jak wygląda specyfika tego rynku, czy poza turystami może on liczyć na znaczący popyt ze strony segmentu konferencyjnego, jakie są mocne i słabe strony rynku hotelarskiego w mieście, jakie wyniki notują hotele – o tym wszystkim rozmawiać będziemy z zaproszonymi przedstawicielami hoteli w Zakopanem. Relację ze spotkania zamieścimy w lipcowym wydaniu „Hotelarza”.


Komentarze: 2 dla “Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem”

 1. Chciałbym wziąć udział w tym spotkaniu, reprezentuję Lokalną Organizację Turystyczną. Jak tego dokonać ?

  • Dzień dobry,
   „Śniadania Hotelarza” mają charakter zamknięty, formuła nie przewiduje uczestnictwa osób spoza listy zaproszonych.
   Z ramienia miasta do udziału w dyskusji został zaproszony burmistrz miasta, Pan Leszek Dorula.

   W razie czego prosimy o kontakt bezpośrednio na hotelarz@pws-promedia.pl

   Pozdrawiamy
   Redakcja

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał z dużym zyskiem hotel Sofitel Budapest Chain Bridge

Grupa Hotelowa Orbis podpisała z grupą Starwood Capital umowę sprzedaży za 75 mln euro hotelu Sofitel Budapest Chain Bridge, uzgadniając jednocześnie zwrotną umowę zarządzania hotelem (...)

Holiday Inn Warszawa Józefów – 10 lat polskiego hotelarstwa

- Najgorszy w biznesie jest taki owczy pęd: jeżeli wszyscy budują duże hotele, to my też się rozbudujemy. My jako firma stwierdziliśmy, że nie, nie (...)

Szkolenie Akademii Hotelarza z revenue management

21 listopada w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyło się 14. w tym roku szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza. Ponad 20 uczestników doskonaliło swoje umiejętności (...)

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy w historii poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA