Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » 10/2017, AKTUALNOŚCI » Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag

Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag

Katalin Vajda została kapitanem hotelu Moxy Warszawa Praga ze 141 pokojami, który otwarty ma zostać na początku przyszłego roku w wielofunkcyjnym kompleksie Centrum Praskie Koneser. Będzie to pierwszy hotel w Polsce pod tą lifestyle’ową marką ekonomiczną stworzoną przez Marriott International trzy lata temu dla pokolenia millenialsów (tradycyjny dyrektor jest w nich kapitanem, a personel tworzy Moxy crew).W latach 2001-2006 związana była z siecią IHG. Jako front office supervisor uczestniczyła w otwarciu hotelu Holiday Inn w Krakowie, a następnie jako front office manager otwierała pierwszy w Polsce Holiday Inn Express w Krakowie. Następnie pracowała jako front office manager w nowo otwieranym hotelu InterContinental Warszawa. Od 2006 r. związana była z siecią Hotele Warszawskie Syrena najpierw jako front office manager w hotelu Polonia Palace, a następnie training manager i quality manager, odpowiedzialna m.in. za zarządzanie jakością oferowanych usług. Hotelem Moxy Warszawa Praga zarządzać będzie Hotels Professionals Management Group.

1 Komentarz dla “Katalin Vajda kapitanem powstającego Moxy Warszawa Prag”

  1. Hotel na Pradze to będzie na bank strzał w 10. Ciesze się że w czasie rewitalizacji budynek Konesera został tak bardzo doceniony i to przez najbardziej znane marki świata i Polski. Obecnie Praga jest już zupełnie innym miejscem niż jeszcze kilka lat temu i wiem że takie inwestycje będą się tu pojawiać bo za Moxy przyjdzie konkurencja.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA