REKLAMA 

  Forum  |  Biuletyn  |  Zaloguj się  
 
Wyszukiwarka
szybkie wyszukiwanie
G o o g l e
wyszkiwanie zaawansowane
Komunikaty branżowe
2010-06-29

FASHION NIGHT 2010 w nowo otwartej restauracji w START hotel PORTOS

W dniu 23.06.2010 roku firma PUHIT SA, właściciel marki START hotel zorganizowała imprezę dla swoich klientów. Impreza pt. FASHION NIGHT 2010 odbyła się w nowo otwartej restauracji w START hotel PORTOS*** na warszawskich Stegnach.



Na co dzień restauracja serwuje dania kuchni międzynarodowej, ale podczas wieczoru FASHION NIGHT,  szef kuchni Maciej Bonder, nawiązując do słynnych pokazów mody odbywających się w Rzymie, Mediolanie i Paryżu przygotował specjalne menu w stylu włoskim i francuskim. Na stołach między innymi znalazły się: carpaccio z wołowiny, lasagna borowikowa z pomidorami czy polędwica pieczona na sosie pieprzowym.


 W imprezie wzięło udział ok. 200 osób. Goście mogli obejrzeć pokazy mody młodych projektantów FASTER DOG i BROCHOCKA, uzyskać porady kosmetyczne od przedstawiciela firmy DOUGLAS, stylistka fryzur Alina Dębowska pomagała dobrać odpowiednią fryzurę, natomiast salon La Marqueuse przedstawił kolekcję biżuterii.
Firma PUHIT SA jest właścicielem marki START hotel, do której oprócz hotelu PORTOS, należą hotele FELIX, ATOS i ARAMIS z Warszawy, oraz hotele z wielu innych miast Polski. Posiada także centra konferencyjne: Galeria na Kole i PROMENADA, dwa hostele: Służewiec i ToTu, oraz trzy hotele w Krakowie : MONOPOL, REGENT i GALICYA.


Spółka jest właścicielem trzech stron internetowych www.starthotel.pl, www.puhit.pl oraz www.promenadacountry.pl na których można dokonać rezerwacji oraz dowiedzieć się wszystkich potrzebnych informacji na temat oferty firmy.

 REKLAMA 


Aktualny numer

Hotelarz 08/2010

AKTUALNOŚCI122...

Branża przeciw ustawie
Hotelarze chcą nowej kategoryzacji
Best Western: jedni wchodzą, drudzy wychodzą
J.W.C. nie zbuduje Hiltona
Czwarta gwiazdka Presidenta…
Gródek 5-gwiazdkowy
…Prezydencki się o nią stara
Nowy Pałac w Opolskiem
Dolny Śląsk: 17,3 mln na centra pobytowe…
…choć podobno już wybrane
Noclegi w Carskich Koszarach
Gołębiewski w Karpaczu później
Hotele w Poznaniu gotowe
Galeria rzeźby w Novotel Airport
Citronex otworzy hotel we Wrocławiu
Hilton: darmowy internet dla wybranych
Park Inn i Radisson pod wspólnym szyldem
Ukraina: hotele zwolnione z podatku
Hotele Gucci, Armani i Versace
rozwiń listę...

SONDA125

Korzystają z kluczy, bo karty za drogie

RYNEK HOTELI129

Szczecin – odzyskuje formę
Do Kołobrzegu trzeba ściągnąć gościa „sopockiego”

ZARZĄDZANIE I MARKETING130

O potrzebie animacji czasu wolnego
Jak przygotować plan ekonomiczno-finansowy

TECHNOLOGIE I WYPOSAŻENIE132

Sposób na konferencje
Od recepcji do Pay-TV
Oprogramowanie dla hotelarzy: Podstawowe pytania cz.1

DO POCZYTANIA135

MEGATREND Wellness & SPA dla usług wolnego czasu i hotelarstwa w XXI wieku
Ekoturystyka

HOTEL Z POMYSŁEM477

Radisson Blu Szczecin

FINANSE585

Podatek od pola golfowego

ANALIZA593

Prawdziwe ceny pokoi

SPA614

Zapach relaksu

PORADY623

Jak często powinny być sprzątane pokoje


 REKLAMA