Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Warszawa od Kuchni

Warszawa od Kuchni

To akcja promująca warszawską gastronomię, na którą można zgłaszać również restauracje hotelowe. Hotelarz objął akcję patronatem branżowym.Jest to już III edycja akcji organizowanej przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców (WIP). W tym roku hasło to „Wrócę tu ponownie!”. Akcja szczyci się poparciem władz miasta st. Warszawy i Samorządu Województwa.

 

Cele akcji:

  • zarekomendowanie najlepszych warszawskich restauracji

  • przedstawienie gastronomii jako produktu turystycznego miasta

  • wytyczenie gastronomicznych tras w mieście

  • przekierowanie strumienia turystów do miejsc o sprawdzonej renomie – do restauracji ze Złotym Widelcem

  • promowanie i wykreowanie potraw warszawskich

  • prezentacja kuchni z różnych regionów świata


Udział w akcji oprócz wymiaru marketingowego ma również przełożyć się na budowanie pozytywnego wizerunku restauracji jako Mecenasa Dobrego Smaku.

Dlatego też Hotelarz i Warszawska Izba Przedsiębiorców serdecznie zapraszają restauracje stołeczne do wzięcia udziału w III edycji akcji rekomendującej Warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni”. Materiały umożliwiające zgłoszenie (regulamin, bon, formularz) dostępne na: http://wipwarszawa.org/konkursy/warszawa-od-kuchni.

Zgłoszenia należy dokonać na: biuro@wipwarszawa.org.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends (...)

Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA