Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » NOWOŚCI PRODUKTOWE » Veertea – nowość! Herbaty dedykowane ekskluzywnym spa i gabinetom odnowy biologicznej

Veertea – nowość! Herbaty dedykowane ekskluzywnym spa i gabinetom odnowy biologicznej

Znana doskonale na rynku HoReCa marka Veertea to synonim doskonałej jakości i niebanalnych połączeń smakowych. W ofercie producenta znajdują się zarówno herbaty liściaste, jak i herbaty w pojedynczych kopertach charakteryzujących się nowoczesnym designem i czytelnym składem w aż czterech językach.Również tym razem Veertea zaskakuje, poszerzając swoją ofertę o wyjątkowe herbaty dedykowane ekskluzywnym spa i gabinetom odnowy biologicznej. To trzy doskonałe mieszanki herbat w saszetkach. Linia pojawiła się w zupełnie nowej, świeżej odsłonie graficznej, nawiązującej jednak do podstawowej oferty producenta. Be Fit, Be Active oraz Be Young, bo takie nazwy noszą mieszanki, to kompozycje oparte na białej herbacie, pu-erh i yerba-mate. Dla urozmaicenia smaku oraz aromatu, połączono je ze świeżymi nutami cytrusowymi, a także kwiatowymi.

Choć ta wyjątkowa linia dostępna jest w sprzedaży od niedawna, cieszy się jednak sporą popularnością wśród właścicieli ekskluzywnych gabinetów odnowy biologicznej i managerów hotelowych spa, gdyż stanowi doskonałe dopełnienie oferowanych zabiegów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne nowiny od marki Veertea, której przedstawiciele zapowiadają, że w kwestii ekskluzywnych produktów dla HoReCa nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Komentowanie tego artykułu zostało zablokowane.

Małgorzata Chechlińska odpowiada burmistrzowi Zakopanego

Małgorzata Chechlińska zajęła stanowisko w związku z oświadczeniem wystosowanym przez burmistrza miasta Zakopane (pisaliśmy o nim TUTAJ). Poniżej publikujemy pełną treść listu. SZANOWNY PAN LESZEK (...)

Focus Hotels chce otworzyć hotel w Bukareszcie

Polska sieć Focus Hotels otworzyła biuro w Bukareszcie, które będzie odpowiedzialne za rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji. Jak zapowiada Łukasz Płoszyński (...)

Nowy dyrektor regionalny IGHP na Warmię i Mazury – Mariusz Pawliczak z Krasickiego

Mariusz Pawliczak, dyrektor generalny hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim został dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Warmię i Mazury. Mariusz Pawliczak jest dyrektorem hotelu (...)

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA