Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » NOWOŚCI PRODUKTOWE » Veertea – nowość! Herbaty dedykowane ekskluzywnym spa i gabinetom odnowy biologicznej

Veertea – nowość! Herbaty dedykowane ekskluzywnym spa i gabinetom odnowy biologicznej

Znana doskonale na rynku HoReCa marka Veertea to synonim doskonałej jakości i niebanalnych połączeń smakowych. W ofercie producenta znajdują się zarówno herbaty liściaste, jak i herbaty w pojedynczych kopertach charakteryzujących się nowoczesnym designem i czytelnym składem w aż czterech językach.Również tym razem Veertea zaskakuje, poszerzając swoją ofertę o wyjątkowe herbaty dedykowane ekskluzywnym spa i gabinetom odnowy biologicznej. To trzy doskonałe mieszanki herbat w saszetkach. Linia pojawiła się w zupełnie nowej, świeżej odsłonie graficznej, nawiązującej jednak do podstawowej oferty producenta. Be Fit, Be Active oraz Be Young, bo takie nazwy noszą mieszanki, to kompozycje oparte na białej herbacie, pu-erh i yerba-mate. Dla urozmaicenia smaku oraz aromatu, połączono je ze świeżymi nutami cytrusowymi, a także kwiatowymi.

Choć ta wyjątkowa linia dostępna jest w sprzedaży od niedawna, cieszy się jednak sporą popularnością wśród właścicieli ekskluzywnych gabinetów odnowy biologicznej i managerów hotelowych spa, gdyż stanowi doskonałe dopełnienie oferowanych zabiegów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne nowiny od marki Veertea, której przedstawiciele zapowiadają, że w kwestii ekskluzywnych produktów dla HoReCa nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Komentowanie tego artykułu zostało zablokowane.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA