Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » NOWOŚCI PRODUKTOWE » BUZIL – NOWY ŚRODEK MYJĄCY DO PODŁÓG WZBOGACONYCH WARSTWĄ POLIURETANOWĄ CORRIDOR® PUR CLEAN S 766

BUZIL – NOWY ŚRODEK MYJĄCY DO PODŁÓG WZBOGACONYCH WARSTWĄ POLIURETANOWĄ CORRIDOR® PUR CLEAN S 766

Buzil uzupełnia program do mycia i pielęgnacji podłóg Corridor® o nowy środek myjący Corridor® PUR Clean S 766. Ten środek myjący do podłóg nadaje się w szczególności do codziennego mycia elastycznych podłóg wzbogaconych warstwą poliuretanową z linoleum i PCW, posadzek winylowych oraz designerskich łączonych na „click” i klejonych jak również lakierowanych parkietów.

ht 2017 10 02

S 766 charakteryzuje się intensywnym działaniem myjącym przy jednocześnie dużej tolerancji materiału na warstwę zabezpieczającą z poliuretanu. Pozwala to uniknąć ługowania powierzchni oraz wytwarzania się poszarzałych porów. Duża dyspersyjność zapewnia doskonałe wiązanie brudu podczas stosowania. Nakładki do mopa brudzą się znacznie wolniej i dzięki temu mogą być dłużej stosowane. Corridor® PUR Clean nadaje się idealnie także jako środek do mycia intensywnego po zakończeniu budowy. Mycie bezsmugowe w ramach tylko jednego kroku gwarantuje dużą wydajność powierzchniową i pozwala zmniejszyć koszty.

 

Środek Corridor® PUR Clean S 766 będzie dostępny od października 2017 roku w pojemnikach jedno oraz dziesięciolitrowych i zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na targach CMS w Berlinie. Seria produktów Buzil Corridor® to synonim najwyższej jakości w zakresie czyszczenia i pielęgnacji podłóg.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA