Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » NOWOŚCI PRODUKTOWE » Oskoła – niech las będzie z Tobą!

Oskoła – niech las będzie z Tobą!

Jesień zadomawia się już na dobre, ale wcale nie musimy poddawać się sezonowej chandrze i brakowi energii. Kilka łyków orzeźwiającego soku z brzozy przywraca chęć do działania, a przy okazji wzmacnia odporność na jesienne przeziębienia.Dzieci wróciły do szkoły, studenci na studia, a dorośli dzielnie kontynuują swoje codzienne zadania szukając źródła energii, podczas gdy dni stają się coraz chłodniejsze i krótsze. Oskoła to orzeźwiający smak wiosny zamknięty w małej, poręcznej butelce, którą można zabrać ze sobą wszędzie i ożywić wspomnienia słońca i zieleni. Naturalny smak Oskoły nie ma sobie równych wśród leśnych rarytasów, a przy tym gasi pragnienie równie dobrze jak popularne soki owocowe. Sok z brzozy to samo zdrowie, moc witamin, a przede wszystkim przebojowa porcja smaku, który pobudza zmysły i wprawia w dobry humor! Spróbuj Oskoły w najbardziej energetyzującym, czerwonym kolorze, o smaku żurawiny lub granatu. Wypróbuj małą ekologiczną butelkę i zabierz ją ze sobą do pracy lub na uczelnię, a jeśli chcesz podzielić się ze znajomymi tym, co najlepsze, skuś się na duży sok z brzozy o pojemności aż 750ml. Niech las będzie z tobą!
Cena: ok. 5 zł/ 300 ml

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)

400 prac polskich artystów we wnętrzach hotelu Raffles Europejski w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku pierwszych gości przyjmie długo oczekiwany Raffles Europejski w Warszawie. Hotel odda do dyspozycji gości 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum (...)

Qubus z nowym hotelem w Katowicach?

Spółka Qubus Hotel System  uzyskała decyzję o rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-biurowego w Katowicach na hotel, który miałby powstać w biurowcu na rogu (...)

Jan Wróblewski podczas Hotel Trends Poland&CEE

Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA