Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


banner diversey
HOTELARZ » 12/2016, AKTUALNOŚCI » Sukces konferencji Hotel Trends 2016

Sukces konferencji Hotel Trends 2016

Ponad 400 uczestników wzięło udział w 4. edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE 2016, która odbyła się 28-29 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. To największe wydarzenie konferencyjne branży hotelarskiej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas wieczornej gali ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu na Hotelarzy Roku. Organizatorami całego wydarzenia byli wydawca „Hotelarza” i Horwath HTL. W przyszłym roku, oprócz jesiennej konferencji Hotel Trends, 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się również konferencja Hotel Investment Trends.– Branża hotelarska jest istotna dla całej polskiej gospodarki, a konferencja Hotel Trends jest wyjątkowym wydarzeniem w tej branży, gromadząc wszystkich jej decydentów w Polsce – napisał do uczestników w liście odczytanym na początku konferencji wicepremier Mateusz Morawiecki. A minister sportu i turystyki Witold Bańka mówił: – To najbardziej prestiżowa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom i organizatorom, że to wydarzenie ma miejsce i rozwija się z roku na rok. To spotkanie jest znakomitą okazją do budowania nowych relacji biznesowych i wzmacniania już istniejących oraz do dyskusji o trendach w hotelarstwie. W ramach dwudniowej konferencji odbyło się 14 paneli dyskusyjnych i sesji tematycznych z udziałem czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Poświęcone były m.in. kierunkom zmian w globalnym hotelarstwie i ich wpływie na polski rynek, boomowi inwestycyjnemu i cyklom koniunkturalnym w polskim hotelarstwie, efektywnej sprzedaży usług i sposobom maksymalizacji przychodów, trendom w projektowaniu hoteli oraz zasadom zarządzania pracownikami z generacji Y. Drugiego dnia odbyły się trzy równoległe sesje panelowe poświęcone nowym technologiom w hotelarstwie, zmianom w marketingu hotelarskim oraz architekturze i designowi. Każda sesja składała się z trzech dyskusji, podczas których inwestorzy, managerowie hotelarscy i eksperci z poszczególnych branż przedstawiali bardziej szczegółowo poszczególne zagadnienia (więcej o konferencji Hotel Trends Poland & CEE na str. 22-36). Pierwszego dnia konferencji odbyła się gala, na której ogłoszono zwycięzców w konkursie Hotelarze Roku 2016. To jedyny w polskiej branży konkurs, w którym nagradzani są konkretni hotelarze stojący za sukcesami swoich obiektów, a nie same hotele. Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach: Dyrektora generalnego hotelu sieciowego oraz niezależnego; Dyrektora sprzedaży i/lub marketingu w hotelach sieciowych oraz niezależnych; Revenue managera; Hotelarza do 35 roku życia, a także tytuł Człowieka Roku polskiej branży hotelarskiej, który zdobył Wiesław Grochowski, właściciel i prezes Grupy Arche (więcej o wynikach konkursu na str. 20-21, a fotorelacja z gali na str. 82-83).

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-03-29 Warszawski DoubleTree by Hilton w akcji „Bajkowe korytarze” w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie
2017-03-28 Laureaci MP Power Awards 2016
2017-03-28 W Częstochowie powstanie Hampton by Hilton?
2017-03-27 Orbis wyposażył 40 swoich hoteli w defibrylatory
2017-03-27 Hotel przy Karmelickiej? Jeśli znajdzie się inwestor
2017-03-23 Louvre Hotels Group otworzy swój pierwszy hotel w Wietnamie
więcej...

Na piszemy:

Get Adobe Flash playerNasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA