Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » 12/2016, AKTUALNOŚCI » Sukces konferencji Hotel Trends 2016

Sukces konferencji Hotel Trends 2016

Ponad 400 uczestników wzięło udział w 4. edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE 2016, która odbyła się 28-29 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria. To największe wydarzenie konferencyjne branży hotelarskiej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas wieczornej gali ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu na Hotelarzy Roku. Organizatorami całego wydarzenia byli wydawca „Hotelarza” i Horwath HTL. W przyszłym roku, oprócz jesiennej konferencji Hotel Trends, 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się również konferencja Hotel Investment Trends.– Branża hotelarska jest istotna dla całej polskiej gospodarki, a konferencja Hotel Trends jest wyjątkowym wydarzeniem w tej branży, gromadząc wszystkich jej decydentów w Polsce – napisał do uczestników w liście odczytanym na początku konferencji wicepremier Mateusz Morawiecki. A minister sportu i turystyki Witold Bańka mówił: – To najbardziej prestiżowa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom i organizatorom, że to wydarzenie ma miejsce i rozwija się z roku na rok. To spotkanie jest znakomitą okazją do budowania nowych relacji biznesowych i wzmacniania już istniejących oraz do dyskusji o trendach w hotelarstwie. W ramach dwudniowej konferencji odbyło się 14 paneli dyskusyjnych i sesji tematycznych z udziałem czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Poświęcone były m.in. kierunkom zmian w globalnym hotelarstwie i ich wpływie na polski rynek, boomowi inwestycyjnemu i cyklom koniunkturalnym w polskim hotelarstwie, efektywnej sprzedaży usług i sposobom maksymalizacji przychodów, trendom w projektowaniu hoteli oraz zasadom zarządzania pracownikami z generacji Y. Drugiego dnia odbyły się trzy równoległe sesje panelowe poświęcone nowym technologiom w hotelarstwie, zmianom w marketingu hotelarskim oraz architekturze i designowi. Każda sesja składała się z trzech dyskusji, podczas których inwestorzy, managerowie hotelarscy i eksperci z poszczególnych branż przedstawiali bardziej szczegółowo poszczególne zagadnienia (więcej o konferencji Hotel Trends Poland & CEE na str. 22-36). Pierwszego dnia konferencji odbyła się gala, na której ogłoszono zwycięzców w konkursie Hotelarze Roku 2016. To jedyny w polskiej branży konkurs, w którym nagradzani są konkretni hotelarze stojący za sukcesami swoich obiektów, a nie same hotele. Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach: Dyrektora generalnego hotelu sieciowego oraz niezależnego; Dyrektora sprzedaży i/lub marketingu w hotelach sieciowych oraz niezależnych; Revenue managera; Hotelarza do 35 roku życia, a także tytuł Człowieka Roku polskiej branży hotelarskiej, który zdobył Wiesław Grochowski, właściciel i prezes Grupy Arche (więcej o wynikach konkursu na str. 20-21, a fotorelacja z gali na str. 82-83).

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA