Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » 12/2016, RYNEK HOTELI » Hotel Trends Poland & CEE edycja 2016

Hotel Trends Poland & CEE edycja 2016

– To najbardziej prestiżowa konferencja hotelarska w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział otwierając konferencję Hotel Trends Poland&CEE minister sportu i turystyki Witold Bańka. Wydarzenie organizowane przez wydawcę „Hotelarza” i Hortwath HTL, które odbyło się w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, to dwa dni inspirujących dyskusji i spotkań, 14 paneli tematycznych, blisko 70 panelistów i ponad 400 uczestników.

Hotel Trends Poland & CEE to największe w Europie Środkowo-Wschodniej forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w branży hotelarskiej między hotelarzami oraz ekspertami z Polski i z zagranicy. Gromadzi w jednym miejscu właścicieli, inwestorów i kadrę managerską hoteli, przedstawicieli największych światowych sieci, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architektów, projektantów oraz czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. Sponsorami strategicznymi konferencji są Grupa Hotelowa Orbis i Samsung Electronics. Tegoroczna edycja rozpoczęła się od odczytania listu, który skierował do uczestników wicepremier Mateusz Morawiecki (w ostatniej chwili musiał odwołać swój udział w konferencji z powodu konsultacji międzyrządowych w Londynie).

Napisał w nim m.in.: „Hotele i obiekty hotelowe są równie ważne i stanowią równie niezbędną część gospodarczego krwioobiegu jak autostrady, drogi i koleje. Jest to branża istotna dla całej polskiego gospodarki. Mam nadzieję, że zrównoważone fundamenty polskiej gospodarki, jak i perspektywa jej stabilnego wzrostu, będą argumentami skłaniającymi do pozytywnych decyzji inwestycyjnych i będzie można w dalszym ciągu podziwiać dynamiczny rozwój branży hotelowej w Polsce. Życzę wielu sukcesów w wykorzystaniu ogromnego potencjału rynku hotelarskiego oraz dalszego dynamicznego wzrostu sektora hotelarskiego”. Również minister sportu i turystyki Witold Bańka, który był gościem specjalnym konferencji, w swoim wystąpieniu podkreślał, że hotelarstwo jest niezwykle istotne. – Dziękuję za państwa obecność, zaangażowanie, wiedzę, za wyznaczanie kierunków rozwoju branży hotelarskiej – mówił do uczestników Hotel Trends. – Polska branża hotelarska cały czas się rozwija i polski rząd będzie robił wszystko, aby te inwestycje wzmacniać.

Część merytoryczna wydarzenia zaczęła się od trzech prezentacji: wiceministra sportu i turystyki Dawida Laska poświęconej „Marce terytorialnej jako narzędziu wsparcia rozwoju lokalnego i regionalnego”, I

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.Dostęp dla prenumeratorów Hotelarza
Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl


Autor: Piotr Stawiński

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-07-20 Travelist przyznał po raz pierwszy certyfikaty Travelist Quality Star dla 32 obiektów
2017-07-19 Michał Tkaczyk nowym szefem kuchni warszawskiego hotelu Bristol
2017-07-18 Scena Kulturalna Holiday Inn Józefów
2017-07-17 W Swarzędzu powstanie Hampton by Hilton
2017-07-14 Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Zielonej Górze
2017-07-12 Rekordy na lotnisku Chopina
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA