Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » 12/2016, RYNEK HOTELI » Hotel Trends Poland & CEE edycja 2016

Hotel Trends Poland & CEE edycja 2016

– To najbardziej prestiżowa konferencja hotelarska w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział otwierając konferencję Hotel Trends Poland&CEE minister sportu i turystyki Witold Bańka. Wydarzenie organizowane przez wydawcę „Hotelarza” i Hortwath HTL, które odbyło się w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, to dwa dni inspirujących dyskusji i spotkań, 14 paneli tematycznych, blisko 70 panelistów i ponad 400 uczestników.

Hotel Trends Poland & CEE to największe w Europie Środkowo-Wschodniej forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w branży hotelarskiej między hotelarzami oraz ekspertami z Polski i z zagranicy. Gromadzi w jednym miejscu właścicieli, inwestorów i kadrę managerską hoteli, przedstawicieli największych światowych sieci, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architektów, projektantów oraz czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. Sponsorami strategicznymi konferencji są Grupa Hotelowa Orbis i Samsung Electronics. Tegoroczna edycja rozpoczęła się od odczytania listu, który skierował do uczestników wicepremier Mateusz Morawiecki (w ostatniej chwili musiał odwołać swój udział w konferencji z powodu konsultacji międzyrządowych w Londynie).

Napisał w nim m.in.: „Hotele i obiekty hotelowe są równie ważne i stanowią równie niezbędną część gospodarczego krwioobiegu jak autostrady, drogi i koleje. Jest to branża istotna dla całej polskiego gospodarki. Mam nadzieję, że zrównoważone fundamenty polskiej gospodarki, jak i perspektywa jej stabilnego wzrostu, będą argumentami skłaniającymi do pozytywnych decyzji inwestycyjnych i będzie można w dalszym ciągu podziwiać dynamiczny rozwój branży hotelowej w Polsce. Życzę wielu sukcesów w wykorzystaniu ogromnego potencjału rynku hotelarskiego oraz dalszego dynamicznego wzrostu sektora hotelarskiego”. Również minister sportu i turystyki Witold Bańka, który był gościem specjalnym konferencji, w swoim wystąpieniu podkreślał, że hotelarstwo jest niezwykle istotne. – Dziękuję za państwa obecność, zaangażowanie, wiedzę, za wyznaczanie kierunków rozwoju branży hotelarskiej – mówił do uczestników Hotel Trends. – Polska branża hotelarska cały czas się rozwija i polski rząd będzie robił wszystko, aby te inwestycje wzmacniać.

Część merytoryczna wydarzenia zaczęła się od trzech prezentacji: wiceministra sportu i turystyki Dawida Laska poświęconej „Marce terytorialnej jako narzędziu wsparcia rozwoju lokalnego i regionalnego”, I

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.Dostęp dla prenumeratorów Hotelarza
Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl


Autor: Piotr Stawiński

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA