Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Rozwiń skrzydła w Radisson Blu Resort, Świnoujście

Rozwiń skrzydła w Radisson Blu Resort, Świnoujście

Trwa rekrutacja do pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Świnoujściu, w którym pracę znajdzie aż 350 osób. Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów – to tylko niektóre z bonusów, które otrzymają przyszli pracownicy hotelu. Rozmowa z Magdalę Sokołowską, kierownikiem ds. zasobów ludzkich w Radisson Blu Resort, Świnoujście.Jakich kandydatów szukacie?

Hotelarstwo to wyjątkowa branża, w której najważniejsza jest 100% satysfakcja i zadowolenie gości. Oczywiście poszukujemy najlepszych, ale idealny kandydat to osoba, która lubi kontakt z ludźmi, potrafi pracować w zespole i przychodzi do pracy z uśmiechem na twarzy. Cenimy otwartość i zaangażowanie. Czekamy na osoby, które będą chciały zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności w ramach międzynarodowej sieci.

Na jakie stanowiska Państwo rekrutują?
Jesteśmy w trakcie aktywnej rekrutacji personelu praktycznie do wszystkich działów operacyjnych hotelu. Nabór trwa od początku roku, do tej pory udało nam się zrekrutować większą część zespołu, ale wciąż poszukujemy nowych i utalentowanych kandydatów. Na rozmowy zapraszamy osoby zarówno na stanowiska liniowe, jak pani pokojowa, kucharz, kelner, masażysta, jak i stanowiska liderów – kierownik restauracji czy zastępca szefa kuchni. Zapraszamy szczególnie te osoby, które chciałyby zdobyć doświadczeniem pod okiem naszej kadry kierowniczej, posiadającej wieloletnią praktykę zawodową zdobytą w największych hotelach sieciowych. Ogłoszenia, na które wciąż poszukujemy kandydatów, są dostępne na stronie internetowej www.zdrojowahotels.pl w zakładce „kariera”.

Jak długo jeszcze potrwa rekrutacja?

Powitanie pierwszych Gości w Radisson Blu Resort, Świnoujście planujemy w lipcu, jednak już w maju chcielibyśmy rozpocząć szkolenie załogi, z którą otworzymy hotel. Czasu do składania aplikacji zostało niewiele, dlatego tym bardziej zachęcamy do przesyłania CV.

Co oferujecie przyszłym pracownikom?

Poza satysfakcjonującymi warunkami zatrudnienia i umową o pracę gwarantujemy cały szereg świadczeń dodatkowych, w tym m.in. pomoc w zakwaterowaniu. Dajemy szerokie możliwości rozwoju zgodnie z zaplanowaną ścieżką kariery i możliwości awansu w ramach konkretnego działu bądź między działami. Gwarantujemy szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych, przyjazną atmosferę pracy i elastyczne grafiki pracy. Dodatkowo pracownicy mają możliwość korzystania z obiektów sieci Zdrojowej Hotels w Polsce oraz z obiektów Radisson na całym świecie w preferencyjnych cenach. Praca w naszym hotelu otwiera również drzwi do kariery międzynarodowej w ramach sieci.

Osoby zainteresowane pracą w Radisson Blu Resort, Świnoujście mogą przesłać CV na adres e-mail: rekrutacja@zdrojowahotels.pl wpisując w tytule maila nazwę stanowiska. Więcej informacji można również uzyskać pod numerem telefonu: 605 144 142.

Aktualne ogłoszenia o pracę są dostępne na: www.zdrojowahotels.pl/kariera/


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Kolejny soft brand w portfolio Best Western

Best Western Hotels&Resorts ogłosiły jedenastą markę w ramach swoich struktur, będącą zarazem najnowszym soft brandem w portfolio – BW Signature Collection by Best Western. Wraz (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Finaliści kategorii Dyrektor generalny hotelu sieciowego

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2017” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Finaliści w kategorii Dyrektor generalny hotelu niezależnego

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2017” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Zwycięzca wyłoniony zostanie przez Kapitułę Konkursu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA