Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Rozwiń skrzydła w Radisson Blu Resort, Świnoujście

Rozwiń skrzydła w Radisson Blu Resort, Świnoujście

Trwa rekrutacja do pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Świnoujściu, w którym pracę znajdzie aż 350 osób. Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów – to tylko niektóre z bonusów, które otrzymają przyszli pracownicy hotelu. Rozmowa z Magdalę Sokołowską, kierownikiem ds. zasobów ludzkich w Radisson Blu Resort, Świnoujście.Jakich kandydatów szukacie?

Hotelarstwo to wyjątkowa branża, w której najważniejsza jest 100% satysfakcja i zadowolenie gości. Oczywiście poszukujemy najlepszych, ale idealny kandydat to osoba, która lubi kontakt z ludźmi, potrafi pracować w zespole i przychodzi do pracy z uśmiechem na twarzy. Cenimy otwartość i zaangażowanie. Czekamy na osoby, które będą chciały zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności w ramach międzynarodowej sieci.

Na jakie stanowiska Państwo rekrutują?
Jesteśmy w trakcie aktywnej rekrutacji personelu praktycznie do wszystkich działów operacyjnych hotelu. Nabór trwa od początku roku, do tej pory udało nam się zrekrutować większą część zespołu, ale wciąż poszukujemy nowych i utalentowanych kandydatów. Na rozmowy zapraszamy osoby zarówno na stanowiska liniowe, jak pani pokojowa, kucharz, kelner, masażysta, jak i stanowiska liderów – kierownik restauracji czy zastępca szefa kuchni. Zapraszamy szczególnie te osoby, które chciałyby zdobyć doświadczeniem pod okiem naszej kadry kierowniczej, posiadającej wieloletnią praktykę zawodową zdobytą w największych hotelach sieciowych. Ogłoszenia, na które wciąż poszukujemy kandydatów, są dostępne na stronie internetowej www.zdrojowahotels.pl w zakładce „kariera”.

Jak długo jeszcze potrwa rekrutacja?

Powitanie pierwszych Gości w Radisson Blu Resort, Świnoujście planujemy w lipcu, jednak już w maju chcielibyśmy rozpocząć szkolenie załogi, z którą otworzymy hotel. Czasu do składania aplikacji zostało niewiele, dlatego tym bardziej zachęcamy do przesyłania CV.

Co oferujecie przyszłym pracownikom?

Poza satysfakcjonującymi warunkami zatrudnienia i umową o pracę gwarantujemy cały szereg świadczeń dodatkowych, w tym m.in. pomoc w zakwaterowaniu. Dajemy szerokie możliwości rozwoju zgodnie z zaplanowaną ścieżką kariery i możliwości awansu w ramach konkretnego działu bądź między działami. Gwarantujemy szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych, przyjazną atmosferę pracy i elastyczne grafiki pracy. Dodatkowo pracownicy mają możliwość korzystania z obiektów sieci Zdrojowej Hotels w Polsce oraz z obiektów Radisson na całym świecie w preferencyjnych cenach. Praca w naszym hotelu otwiera również drzwi do kariery międzynarodowej w ramach sieci.

Osoby zainteresowane pracą w Radisson Blu Resort, Świnoujście mogą przesłać CV na adres e-mail: rekrutacja@zdrojowahotels.pl wpisując w tytule maila nazwę stanowiska. Więcej informacji można również uzyskać pod numerem telefonu: 605 144 142.

Aktualne ogłoszenia o pracę są dostępne na: www.zdrojowahotels.pl/kariera/


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Satoria Group planuje sieciowy hotel w Toruniu

Satoria Group chce uruchomić 4-gwiazdkowy hotel ze 130 pokojami pod globalną marką w Starym Browarze w Toruniu oraz w przyległej do niego kamienicy. Nieoficjalnie mówi (...)

Ruszyła sprzedaż apartamentów w inwestycji Sun & Snow Resorts – Białka Tatrzańska

Spółka  Sun & Snow rozpoczęła sprzedaż apartamentów wypoczynkowych w Białce  Tatrzańskiej. Ośrodek obejmie w sumie 10 budynków apartamentowych utrzymanych w stylistyce podhalańskich willi  oraz aparthotel (...)

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA