Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Targi FIT-EXPO dla hoteli

Targi FIT-EXPO dla hoteli

Fala popularności zdrowym stylem życia cały czas rośnie. Zgodnie z raportem Fundacji Spa 70% hoteli posiada strefę fitness. Targi FIT-EXPO są jedynym takim wydarzeniem w Polsce, gdzie w profesjonalnych warunkach prezentowane są oferty liderów branży.

Jeśli zastanawiamy się nad doborem sprzętu fitness w hotelu, spa czy welleness, w Poznaniu w dniach 12-14 maja prezentowana będzie szeroka oferta wystawców podczas największych biznesowych targów fitness w Polsce – FIT-EXPO. Będzie to XII edycja targów.

FIT-EXPO to trzy dni dedykowane dla całej branży fitness. To dawka nowości, wiedzy i kondycji. Od 12 lat wydarzenie odwiedzają właściciele klubów fitness, ośrodków sportowych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, czy przyszli inwestorzy. Tu obecna jest cała branża prezentująca od A do Z wyposażenia, akcesoria, przez ubrania, odżywki po gotowe koncepty treningowe, czyli jest wszystko co jest potrzebne do prowadzenia tego biznesu. Wizyta w Poznaniu daje garść praktycznych informacji, które poderwą fit-biznes, w tym strefę fitness w hotelu.

Biznes Planner FIT-EXPO – NOWOŚĆ

 

Liczy się biznes i czas, dlatego osoby, które przyjadą na FIT-EXPO z wyprzedzeniem umówią się na spotkanie z wystawcami dzięki narzędziu Biznes Planner. To narzędzie świetnie sprawdziło się na innych wydarzeniach organizowanych przez nas, było chwalone przez wystawców i zwiedzających, więc na FIT-EXPO będzie tak samokomentuje Anna Myślak, dyrektor targów FIT-EXPO.

Kongres Trendy i Innowacje

Dawka wiedzy, wymiana doświadczeń, bezpośredni kontakt ze specjalistami, którzy znają branżę od podszewki, bo śledzą najnowsze nurty w marketingu, zarządzania zespołami w klubach fitness, czy przeprowadzają analizy lub audyty klubów. Tak w skrócie można opisać cel Kongresu FIT-EXPO Trendy i Innowacje. Od lat w kongresie uczestniczą właściciele klubów fitness i ośrodków sportowych, kadra zarządzająca klubami fitness i sportowymi, przedstawiciele GOSIR-ów, OSIR-ów, MOSIR-ów, doradcy dla branży fitness. Najważniejszą inwestycją dla uczestników wydarzenia będzie czas, bo koszt udziału jest symboliczny (wystarczy sprawdzić na stronie internetowej).

 

Świetny dojazd

Po raz kolejny organizatorzy postanowili przygotować transport z Krakowa i Warszawy (i miast tranzytowych). Jaki jest cel? Po pierwsze wygoda. Po drugie networking. Już w autobusie zaczynają się rozmowy i wymiana doświadczeń, które przenoszą się na targi. Rozmowy o branży są również podczas Wieczoru Branżowego, ale nie trwają długo. Świetna muzyka i atmosfera sprzyjają doskonałej zabawie, która na długo pozostaje w pamięci wszystkich zebranych: wystawców, uczestników kongresu Trendy i Innowacje oraz fitnessowej konwencji.

Różne oblicza fitnessu

Dla trenerów, instruktorów fitness mocnym punktem FIT-EXPO jest Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar. Nie ma w Polsce drugiego wydarzania, w którym uczestniczy tak wielu profesjonalnych trenerów i instruktorów. Program przedsięwzięcia tworzy 19 szkół fitness. Tegoroczna Konwencja to aż 4 strefy AEROBIC & FITNESS, 3 strefy BODY & MIND, 3 strefy TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefy WYKŁADOWE. Łącznie będzie około 200 lekcji i wykładów. EU4YA jest barometrem branży i wytycza najnowsze trendy w zajęciach grupowych, dlatego nie tylko praktycy, ale również właściciele powinni uważnie przyjrzeć się temu wydarzeniu.

Ponadto podczas FIT-EXPO najlepsi zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować 14 maja 2017 roku w zawodach Pole Sport. W Poznaniu poznamy zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj na European Championship of Air Power Athletics 2017 oraz World Championship Air Power Athletics.

 

Więcej informacji o targach znajdziemy na stronie www.fitness.mtp.pl

 

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-23 Louvre Hotels Group sponsorem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017
2017-08-21 Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół
2017-08-21 Maciej Knyrek i Michał Walczyk nowymi dyrektorami regionalnymi w IGHP
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA