Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Andrzej Dowgiałło dołącza do panelistów konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE

Andrzej Dowgiałło dołącza do panelistów konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE


Andrzej Dowgiałło, właściciel i prezes zarządu Grupy Anders, weźmie udział w panelu „Inwestorzy o polskim rynku” podczas konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie się 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są miesięcznik „Hotelarz” i firma doradcza Horwath HTL.


Andrzej Dowgiałło jest jest członkiem wielu organizacji branżowych (członek rady naczelnej Polskiej Izby Turystyki,  Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, wiceprezes Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, wiceprezes Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu oraz wiceprezes OKPR Warmia-Traveland.)

Od 1991 roku prowadzi własne Biuro Podróży Traveland i jest właścicielem kilku obiektów hotelarskich oraz gastronomicznych, które  tworzą Grupę Anders: hotelu Anders w Starych Jabłonkach, Karczmy Warmińskiej w Gietrzwałdzie, Bajkowego Zakątka w Guzowym Piecu,  Hotelu Miłomłyn w Miłomłynie, XIV-wiecznego zamku krzyżackiego w Rynie,  w którym mieści się obecnie Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowego  - Hotel Zamek Ryn, oraz hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, urządzonym  na przedzamczu historycznej siedziby Biskupów Warmińskich.

Andrzej Dowgiałło jest zdobywcą wielu nagród, wyróżnień I tytułów m.in.: w 2014 r. został  uhonorowany przyznawanym przez miesięcznik “Hotelarz” tytułem "Hotelarza 25-lecia".

W panelu „Inwestorzy o polskim rynku” moderowanym przez Rafała Szubstarskiego, redaktora naczelnego „Hotelarza” wezmą udział ponadto Władysław Grochowski, twórca i właściciel Grupy Arche, Antoni Kubicki, twórca i właściciel hotelu Arłamów, Tomasz Kaleta, twórca i właściciel sieci Malinowe Hotele oraz Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu.

Pierwsza edycja Hotel Investment Trends Poland & CEE, będzie forum poświęconym inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele sieci hotelowych, funduszy, banków, pracowni architektonicznych i inwestorzy prywatni zainteresowanych polskim rynkiem hotelowym.

Forum ma na celu ocenę potencjału inwestycyjnego polskiego rynku, zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami, tendencjami zarówno ściśle inwestycyjnymi, jak kwestie finansowania, czy też późniejszej sprzedaży.

Podczas paneli i sesji tematycznych, eksperci z Polski i zagranicy będą dyskutowali nie tylko o potencjale rynku hotelowego czy kierunkach jego dalszej jego ekspansji, ale także wskażą najlepsze miejsca do inwestowania, hotele z największą stopą zwrotu z inwestycji, a także przeanalizują trendy panujące na sąsiednich rynkach.

Sponsorami strategicznymi wydarzenia są Chopin Airport Development i firma Samsung.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hit-poland.pl


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA