Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem

Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem


7 czerwca w kompleksie Nosalowy Dwór odbędzie się kolejna debata z cyklu „Śniadanie Hotelarza”, tym razem poświęcona rynkowi hotelarskiemu z Zakopanem. W spotkaniu wezmą udział inwestorzy, właściciele i dyrektorzy generalni obiektów działających w tym mieście.W powiecie tatrzańskim udzielono w ub.r. około 2,3 mln noclegów, z których większość przypada na Zakopane. To czwarty wynik w Polsce po Warszawie, Krakowie i powiecie kołobrzeskim. Łącznie działa tam ok. 550 „turystycznych obiektów noclegowych”, z których zaledwie ok. 15 proc. stanowią hotele. Nocleg w Zakopanem kojarzy się bardziej z różnego rodzaju pensjonatami, willami, gościńcami i kwaterami prywatnymi „u górali”, z czego wiele działa w ramach szarej strefy bez rejestrowania swojej działalności. Czy stanowi to duży problem dla hotelarzy, jak wygląda specyfika tego rynku, czy poza turystami może on liczyć na znaczący popyt ze strony segmentu konferencyjnego, jakie są mocne i słabe strony rynku hotelarskiego w mieście, jakie wyniki notują hotele – o tym wszystkim rozmawiać będziemy z zaproszonymi przedstawicielami hoteli w Zakopanem. Relację ze spotkania zamieścimy w lipcowym wydaniu „Hotelarza”.


Komentarze: 2 dla “Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem”

 1. Chciałbym wziąć udział w tym spotkaniu, reprezentuję Lokalną Organizację Turystyczną. Jak tego dokonać ?

  • Dzień dobry,
   „Śniadania Hotelarza” mają charakter zamknięty, formuła nie przewiduje uczestnictwa osób spoza listy zaproszonych.
   Z ramienia miasta do udziału w dyskusji został zaproszony burmistrz miasta, Pan Leszek Dorula.

   W razie czego prosimy o kontakt bezpośrednio na hotelarz@pws-promedia.pl

   Pozdrawiamy
   Redakcja

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Awanse w kołobrzeskich obiektach Zdrojowej Hotels

Monika Murawska objęła stanowisko dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, a Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Diune Hotel & Resort. Monika Murawska po (...)

W Krakowie otwarto INX Design Hotel

Na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej od niedawna działa 4-gwiazdkowy INX Design Hotel ze 122 pokojami, którego wnętrza inspirowane są stylem art deco z geometrycznymi formami (...)

Otwarto Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa

Otwarto siódmy obiekt Hampton by Hilton w Polsce. Jest nim 101-pokojowy hotel w Gdańsku Oliwie. – Niezmiernie cieszymy się z otwarcia Hampton by Hilton Gdansk (...)

Grupa Arche otworzyła Folwark Łochów

Grupa Arche uruchomiła przy Pałacu Łochów z 86 pokojami 4-gwiazdkowy kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark Łochów ze 120 pokojami w kilku budynkach, a do końca roku ma (...)

Minister sportu i turystyki gościem specjalnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017

Minister sportu i turystyki Witold Bańka wygłosi wykład na otwarcie V edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA