Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa

Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa


27 maja odbyła się uroczysta gala z okazji otwarcia pierwszego w mieście, 4-gwiazdkowego  hotelu Arche w Częstochowie. W hotelu zagościło 400 gości, a wśród nich znane osoby ze świata biznesu Częstochowy i Śląska oraz polskiego show biznesu.


Po uroczystym przecięciu wstęgi przez prezesa Grupy Arche Władysława Grochowskiego wydarzenie uświetniły występy gwiazd Ewy Kuklinskiej, Kasy Kasowskegio, Dariusza Stachury i Jerzego Grunwalda. W uroczystości otwarcia wzięli udział także m.in.: Grażyna Szapołowska, Urszula Dudziak, Henryk Talar, Halina Młynkowa, Ryszaad Rembiszewski i Mikołaj Krawczyk. Podczas gali zostały wręczone Stautetki Osobowości Roku i Sukcesy Śląska 2017, którymi nagrodzono osoby i firmy wyróżniające się dynamiczną działalnością na terenie Częstochowy i województwa śląskiego wśród nich Cukiernię Consonni, klinikę urody Etetic Zone, Maję  Sablewską i Annę Guzik. Statuetkę Osobowość Roku odebrał również prezydent miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Na balu nie mogło zabraknąć działalności charytatywnej, dlatego została przeprowadzona Licytacja obrazów Martty Węg, Damiana Czerwińskiego, Tomasza Awdziejczyka, Alicji Słaboń i Liliany Serafin na rzecz Fundacji Leny Grochowskiej  oraz licytacja obrazu Tomasza Sętowskiego na rzecz Fundacji Jestem Optymistą.

Hotel Arche Częstochowa, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze. dysponuje 126 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym z ośmioma  salami, restauracją ArcheVita, barem oraz zapleczem rekreacyjnym, w skład którego wchodzi mała siłownia, sauny i jacuzzi.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA