Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » POLECAMY (2) » Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa

Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa


27 maja odbyła się uroczysta gala z okazji otwarcia pierwszego w mieście, 4-gwiazdkowego  hotelu Arche w Częstochowie. W hotelu zagościło 400 gości, a wśród nich znane osoby ze świata biznesu Częstochowy i Śląska oraz polskiego show biznesu.


Po uroczystym przecięciu wstęgi przez prezesa Grupy Arche Władysława Grochowskiego wydarzenie uświetniły występy gwiazd Ewy Kuklinskiej, Kasy Kasowskegio, Dariusza Stachury i Jerzego Grunwalda. W uroczystości otwarcia wzięli udział także m.in.: Grażyna Szapołowska, Urszula Dudziak, Henryk Talar, Halina Młynkowa, Ryszaad Rembiszewski i Mikołaj Krawczyk. Podczas gali zostały wręczone Stautetki Osobowości Roku i Sukcesy Śląska 2017, którymi nagrodzono osoby i firmy wyróżniające się dynamiczną działalnością na terenie Częstochowy i województwa śląskiego wśród nich Cukiernię Consonni, klinikę urody Etetic Zone, Maję  Sablewską i Annę Guzik. Statuetkę Osobowość Roku odebrał również prezydent miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Na balu nie mogło zabraknąć działalności charytatywnej, dlatego została przeprowadzona Licytacja obrazów Martty Węg, Damiana Czerwińskiego, Tomasza Awdziejczyka, Alicji Słaboń i Liliany Serafin na rzecz Fundacji Leny Grochowskiej  oraz licytacja obrazu Tomasza Sętowskiego na rzecz Fundacji Jestem Optymistą.

Hotel Arche Częstochowa, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze. dysponuje 126 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym z ośmioma  salami, restauracją ArcheVita, barem oraz zapleczem rekreacyjnym, w skład którego wchodzi mała siłownia, sauny i jacuzzi.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
2017-08-14 Warbud rozbuduje hotel Diament Plaza w Katowicach o 89 pokoi
2017-08-10 DoubleTree by Hilton Wroclaw świętuje rok działalności
2017-08-09 W hotelu Number One otwarto One Harmony SPA & Wellness Center
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA