Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa

Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa


27 maja odbyła się uroczysta gala z okazji otwarcia pierwszego w mieście, 4-gwiazdkowego  hotelu Arche w Częstochowie. W hotelu zagościło 400 gości, a wśród nich znane osoby ze świata biznesu Częstochowy i Śląska oraz polskiego show biznesu.


Po uroczystym przecięciu wstęgi przez prezesa Grupy Arche Władysława Grochowskiego wydarzenie uświetniły występy gwiazd Ewy Kuklinskiej, Kasy Kasowskegio, Dariusza Stachury i Jerzego Grunwalda. W uroczystości otwarcia wzięli udział także m.in.: Grażyna Szapołowska, Urszula Dudziak, Henryk Talar, Halina Młynkowa, Ryszaad Rembiszewski i Mikołaj Krawczyk. Podczas gali zostały wręczone Stautetki Osobowości Roku i Sukcesy Śląska 2017, którymi nagrodzono osoby i firmy wyróżniające się dynamiczną działalnością na terenie Częstochowy i województwa śląskiego wśród nich Cukiernię Consonni, klinikę urody Etetic Zone, Maję  Sablewską i Annę Guzik. Statuetkę Osobowość Roku odebrał również prezydent miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Na balu nie mogło zabraknąć działalności charytatywnej, dlatego została przeprowadzona Licytacja obrazów Martty Węg, Damiana Czerwińskiego, Tomasza Awdziejczyka, Alicji Słaboń i Liliany Serafin na rzecz Fundacji Leny Grochowskiej  oraz licytacja obrazu Tomasza Sętowskiego na rzecz Fundacji Jestem Optymistą.

Hotel Arche Częstochowa, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze. dysponuje 126 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym z ośmioma  salami, restauracją ArcheVita, barem oraz zapleczem rekreacyjnym, w skład którego wchodzi mała siłownia, sauny i jacuzzi.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

400 prac polskich artystów we wnętrzach hotelu Raffles Europejski w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku pierwszych gości przyjmie długo oczekiwany Raffles Europejski w Warszawie. Hotel odda do dyspozycji gości 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum (...)

Qubus z nowym hotelem w Katowicach?

Spółka Qubus Hotel System  uzyskała decyzję o rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-biurowego w Katowicach na hotel, który miałby powstać w biurowcu na rogu (...)

Jan Wróblewski podczas Hotel Trends Poland&CEE

Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki (...)

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Łódź

Katarzyna Myszka objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Zastąpiła na tym stanowisku Joannę Płauszewską-Dekę, która zajmowała to stanowisko od (...)

Anna Gasińska – dyrektor hoteli Kossak i Senacki w Krakowie – w panelu dyrektorów podczas konferencji Hotel Trends

Anna Gasińska, Hotelarz Roku 2016 w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego, weźmie udział w panelu „Dyrektorzy generalni o polskim rynku hotelarskim” podczas konferencji Hotel Trends (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA