Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Laureaci konkursu TOPHOTEL 2017

Laureaci konkursu TOPHOTEL 2017


8 czerwca podczas uroczystej gali w Villi Foksal w Warszawie poznaliśmy laureatów VIII edycji konkursu TOPHOTEL, organizowanego przez Hotele.pl. W imprezie prowadzonej przez Marcina Prokopa wzięło udział ponad 100 hotelarzy reprezentujących obiekty z całej Polski. „Hotelarz” był Partnerem Medialnym wydarzenia.Na hotele startujące w 17 podkategoriach można było głosować poprzez specjalną stronę konkursową od kwietnia do maja.

TOHOTELEM 2017 został Radisson Blu Wrocław

Laureatami poszczególnych kategorii zostali natomiast:

- Debiut – Focus Hotel Premium, Gdańsk
- Business – Best Western Hotel Portos, Warszawa
- Conferencess – andel’s by Vienna House, Łódź
- By the Airport – Holidaay Inn Express Warszawa Lotnisko
- On the Roard – Best Western Agit Congress&Spa, Lublin
- Service – Qubus Hotel, Kielce
- Economy – Premiere Classe Wrocław Centrum
- Luxury – Bristol Tradition&Luxury, Rzeszów
- Design – Puro Gdańsk Stare Miasto
- Sport & Fitness – Holiday Inn Warszawa Józefów
- Spa – Haffner, Sopot
- Weekend – Kazimierzówka, Kazimierz Dolny
- Sea – Golden Tulip Gdańsk Residence
- Mountains – Belvedere Resort&Spa, Zakopane
- Lakes – Przystań Hotel&Spa, Olsztyn
- City – Hotel Tobaco Łódź
- Apartments – Oxygen Residence, Warszawa

Wśród sponsorów tegorocznej edycji znalazły się firmy Eneria - Sponsor kategorii TOPHOTEL CENFERENCES; Comparex i Microsoft  – Sponsor kategorii TOPHOTEL PARTNER; Coca Cola; CIN CIN Prosecco; Centrum Wina - Sponsor kategorii TOPHOTEL SERVICE; Mondial Assistance; Amadeus - Sponsor kategorii TOPHOTEL BUSINESS; Lufthansa City Center; Mastercard; Dekoracje Tematyczne; Leffe i UDH.


Od lewej stoją Beata Nawrot - Louvre Hotels,  Stanisław Gawroński - Gromada Centrum, Adam Żygadło - Best Western Hotel Portos, Katarzyna Witkowska-Baraniak -  Amadeus Polska, oraz prowadzący galę Marcin ProkopOd lewej - Leszek Nicgorski - Eneria, Anna Olszyńska - Andel’s by Vienna House Łódź, Sebastian Nocuń - Mercure Kasprowy Zakopane, Rafał Kuczyński - Holiday Inn Warszawa Józefów, Marcin ProkopOd lewej stoją Igor Sikorski - Comparex i Microsoft, Jean-Yves Besnard - Accor Hotels, Marcin Prokop

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

400 prac polskich artystów we wnętrzach hotelu Raffles Europejski w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku pierwszych gości przyjmie długo oczekiwany Raffles Europejski w Warszawie. Hotel odda do dyspozycji gości 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum (...)

Qubus z nowym hotelem w Katowicach?

Spółka Qubus Hotel System  uzyskała decyzję o rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-biurowego w Katowicach na hotel, który miałby powstać w biurowcu na rogu (...)

Jan Wróblewski podczas Hotel Trends Poland&CEE

Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki (...)

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Łódź

Katarzyna Myszka objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Zastąpiła na tym stanowisku Joannę Płauszewską-Dekę, która zajmowała to stanowisko od (...)

Anna Gasińska – dyrektor hoteli Kossak i Senacki w Krakowie – w panelu dyrektorów podczas konferencji Hotel Trends

Anna Gasińska, Hotelarz Roku 2016 w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego, weźmie udział w panelu „Dyrektorzy generalni o polskim rynku hotelarskim” podczas konferencji Hotel Trends (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA