Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » 07/2017, AKTUALNOŚCI » KARKONOSZE: w Szklarskiej ruszył Blue Mountain Resort

KARKONOSZE: w Szklarskiej ruszył Blue Mountain Resort

W lipcu pierwszych gości przyjął kompleks Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie z 248 apartamentami wakacyjnymi sprzedawanymi w systemie condo oraz z aquaparkiem. Wartość inwestycji szacowana jest na 100 mln zł. Do tych samych inwestorów należy też Osada Śnieżka pod Karpaczem z 340 apartamentami, a w planach jest uruchomienie Green Mountain Resort w Karpaczu.Kompleks Blue Mountain Resort składa się z trzech połączonych ze sobą pięciopiętrowych budynków z jedno- i dwupokojowymi apartamentami o powierzchni od 36 do 51 m kw. Są one sprzedawane z 8-proc. gwarantowaną stopą zwrotu rocznie przez 10 lat. Na niższych kondygnacjach znajdują się dwie restauracje, bar, klub nocny, SPA & wellness ze strefą medycyny kosmetycznej, sala fitness, siłownia i sala zabaw dla dzieci. Aquapark składa się z części zewnętrznej, oferującej m.in. basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, basen dla dzieci i wanny jacuzzi, oraz z wewnętrznej z basenem ze zjeżdżalnią, leżankami do masażu powietrznego, stanowiskami do masażu podwodnego, a także przeciwprądami, sztuczną rzeką i gejzerami. W kompleksie znajdują się też cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni 430 m kw. Za inwestycję odpowiada warszawska spółka Morris & Lloyd Broker założona w 2014 r., która świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami inwestycyjnymi. Utworzona została w celu zarządzania sprzedażą apartamentów i pokoi w inwestycji Osada Śnieżka w Łomnicy pod Karpaczem, która była realizowana przez spółkę celową powiązaną kapitałowo z Morris & Lloyd Broker. Później – jak informuje na swojej stronie internetowej – „ze względu na duże zainteresowanie nieruchomościami inwestycyjnymi spółka nawiązała współpracę z innymi liczącymi się na rynku nieruchomości deweloperami”. Kolejną inwestycją będzie kompleks Green Mountain Resort w Karpaczu ze 137 pokojami hotelowymi i 130 apartamentami.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA