Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » 07/2017, AKTUALNOŚCI, W NUMERZE » Nagrody Budowa Roku 2016 dla Mercure Kraków Stare Miasto i Sadova Gdańsk

Nagrody Budowa Roku 2016 dla Mercure Kraków Stare Miasto i Sadova Gdańsk

W konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa na Budowę Roku 2016 wśród zdobywców nagród I stopnia znalazł się hotel Mercure Kraków Stare Miasto, a II stopnia – hotel Sadova w Gdańsku.Obiekty w konkursie Budowa Roku oceniane są pod kątem innowacyjności rozwiązań technologicznych i technicznych oraz jakości zastosowanych materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Istotnymi czynnikami są również terminowość realizacji harmonogramu oraz zgodność z założonym pierwotnie budżetem. Konkurs organizowany jest przez PZiTB od 1989 r. przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Podczas gali wręczenia nagród, która odbyła się w gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie, nagrodę I stopnia w kategorii Obiekty Użyteczności Publicznej zdobyli inwestor hotelu Mercure Kraków Stare Miasto – Grupa Orbis i generalny wykonawca firma PORR (projekt architektoniczny – Pracownia ABP). W innych kategoriach nagrody I stopnia zdobyli m.in. inwestorzy i wykonawcy: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Lubelskiego Centrum Konferencyjnego i pierwszego etapu kompleksu Business Garden we Wrocławiu. Nagrodę II stopnia kapituła konkursu przyznała inwestorowi Sadova sp. z o.o. i generalnemu wykonawcy Przedsiębiorstwu Budowlanemu Kokoszki SA za realizację budynku hotelu Sadova w Gdańsku (projekt Biuro Projektów Domar). W innych kategoriach nagrody II stopnia zdobyli m.in. twórcy drugiego etapu kompleksu Business Garden w Warszawie.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-23 Louvre Hotels Group sponsorem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017
2017-08-21 Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół
2017-08-21 Maciej Knyrek i Michał Walczyk nowymi dyrektorami regionalnymi w IGHP
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA