Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » INWESTYCJE, POLECAMY (1) » Wkrótce trzy nowe hotele w Krakowie

Wkrótce trzy nowe hotele w Krakowie


Sunshine Property, krakowska firma specjalizująca się w kompleksowych usługach w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zapowiada budowę dwóch nowych obiektów przy dworcu w Krakowie, przy ul. Lubicz. Stalprodukt buduje z kolei nowy hotel przy ul. Kopernika 6, tuż obok Plant.


Hotel przy ulicy Kopernika powstaje w oparciu o przebudowę starej kamienicy z której pozostawiono tylko ścianę frontową i część tylnej oficyny. Pięciogwiazdkowy hotel Ferreus wraz z dwupoziomowym parkingiem podziemnym dysponować będzie 71-pokojami i otwarty ma zostać już niebawem. Projekt hotelu wykonała pracownia architektoniczna Autorskie Biuro Projektowe, a buduje go firma Re-Bau.

Przy ulicy Lubicz natomiast, tuż obok dworca dwa nowe hotele zamierza otworzyć Sunshine Property. Jeden z nich powstanie pod numerem 9, i zajmie wnętrza przebudowanej trzypiętrowej kamienicy z poddaszem. Dysponować będzie 61 pokojami. Na tyłach tej inwestycji wybudowany zostanie z kolei całkiem nowy obiekt hotelowy. Czterogwiazdkowy, z 70 pokojami i podziemnym parkingiem na 21 aut.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-23 Louvre Hotels Group sponsorem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017
2017-08-21 Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół
2017-08-21 Maciej Knyrek i Michał Walczyk nowymi dyrektorami regionalnymi w IGHP
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA