Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » W hotelu Number One otwarto One Harmony SPA & Wellness Center

W hotelu Number One otwarto One Harmony SPA & Wellness Center


W gdańskim hotelu Number One na Wyspie Spichrzów zostało otwarte One Harmony SPA & Wellness Center. Do dyspozycji gości oddano strefę o powierzchni 450 m kw. z basenem, saunami, siłownią, jacuzzi oraz czterema gabinetami.

 


Hotel Number One powstał w ramach kompleksu Nowa Motława. Oficjalne otwarcie hotelu miało miejsce w kwietniu, natomiast strefa One Harmony dostępna jest od 1 sierpnia. W skład One Harmony SPA & Wellness Center wchodzi rekreacyjny basen pływacki, z wolną od chloru wodą ozonową, o długości 12 metrów i głębokości od 1,2 do 1,7 metra. Istnieje możliwość skorzystania z masażu wodnego pleców, karku, gejzerem i przeciwprądem basenowym. Dostępne jest również jacuzzi o ośmiometrowej średnicy i temperaturze od 34-36 stopni Celsjusza, z podwodnym oświetleniem. Dla najmłodszych przygotowano brodzik. Strefa saun składa się z sauny fińskiej, sauny infrared, emitującej promieniowanie na podczerwień oraz łaźnii parowej z aromaterapią. W siłowni do dyspozycji gości są bieżnie, rower stacjonarny, orbitrek, ciężary, atlas wielofunkcyjny, a także wolna przestrzeń do samodzielnego ćwiczenia. Całość kompleksu uzupełniają cztery gabinety SPA, przeznaczone do wykonywania specjalistycznych masaży oraz zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz. One Harmony SPA & Wellness Center dostępne jest także dla mieszkańców kompleksu Nowa Motława oraz gości zewnętrznych.

–  One Harmony SPA & Wellness Center to przestrzeń stworzona z myślą o relaksie i wypoczynku. Strefa SPA i Wellness to tylko jedna z funkcjonalności hotelu Number One i przykład jego praktycznych udogodnień. To miejsce stanowi wizytówkę naszego hotelu, z której jesteśmy niezwykle dumni – mówi Dariusz Radtke, dyrektor hotelu Number One.

Inwestycja w kompleks Nowa Motława składa się z dwóch części – hotelu Number One ze 172 pokoje hotelowe oraz 298 apartamentów Nowa Motława. Deweloperem i generalnym wykonawcą obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja a. Za architekturę i design wnętrz odpowiadały pracownie: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)

400 prac polskich artystów we wnętrzach hotelu Raffles Europejski w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku pierwszych gości przyjmie długo oczekiwany Raffles Europejski w Warszawie. Hotel odda do dyspozycji gości 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum (...)

Qubus z nowym hotelem w Katowicach?

Spółka Qubus Hotel System  uzyskała decyzję o rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-biurowego w Katowicach na hotel, który miałby powstać w biurowcu na rogu (...)

Jan Wróblewski podczas Hotel Trends Poland&CEE

Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA