Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » W hotelu Number One otwarto One Harmony SPA & Wellness Center

W hotelu Number One otwarto One Harmony SPA & Wellness Center


W gdańskim hotelu Number One na Wyspie Spichrzów zostało otwarte One Harmony SPA & Wellness Center. Do dyspozycji gości oddano strefę o powierzchni 450 m kw. z basenem, saunami, siłownią, jacuzzi oraz czterema gabinetami.

 


Hotel Number One powstał w ramach kompleksu Nowa Motława. Oficjalne otwarcie hotelu miało miejsce w kwietniu, natomiast strefa One Harmony dostępna jest od 1 sierpnia. W skład One Harmony SPA & Wellness Center wchodzi rekreacyjny basen pływacki, z wolną od chloru wodą ozonową, o długości 12 metrów i głębokości od 1,2 do 1,7 metra. Istnieje możliwość skorzystania z masażu wodnego pleców, karku, gejzerem i przeciwprądem basenowym. Dostępne jest również jacuzzi o ośmiometrowej średnicy i temperaturze od 34-36 stopni Celsjusza, z podwodnym oświetleniem. Dla najmłodszych przygotowano brodzik. Strefa saun składa się z sauny fińskiej, sauny infrared, emitującej promieniowanie na podczerwień oraz łaźnii parowej z aromaterapią. W siłowni do dyspozycji gości są bieżnie, rower stacjonarny, orbitrek, ciężary, atlas wielofunkcyjny, a także wolna przestrzeń do samodzielnego ćwiczenia. Całość kompleksu uzupełniają cztery gabinety SPA, przeznaczone do wykonywania specjalistycznych masaży oraz zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz. One Harmony SPA & Wellness Center dostępne jest także dla mieszkańców kompleksu Nowa Motława oraz gości zewnętrznych.

–  One Harmony SPA & Wellness Center to przestrzeń stworzona z myślą o relaksie i wypoczynku. Strefa SPA i Wellness to tylko jedna z funkcjonalności hotelu Number One i przykład jego praktycznych udogodnień. To miejsce stanowi wizytówkę naszego hotelu, z której jesteśmy niezwykle dumni – mówi Dariusz Radtke, dyrektor hotelu Number One.

Inwestycja w kompleks Nowa Motława składa się z dwóch części – hotelu Number One ze 172 pokoje hotelowe oraz 298 apartamentów Nowa Motława. Deweloperem i generalnym wykonawcą obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja a. Za architekturę i design wnętrz odpowiadały pracownie: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:







Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA