Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » AKTUALNOŚCI, Polska » DoubleTree by Hilton Wroclaw świętuje rok działalności

DoubleTree by Hilton Wroclaw świętuje rok działalności


DoubleTree by Hilton Wroclaw właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny. W tym czasie hotel odwiedziło ponad 65 tysięcy gości. W rankingu serwisu TripAdvisor zajmuje pierwszą pozycję wśród 74 hoteli z Wrocławia.


10 sierpnia 2016 r. otwarto 5-gwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton zlokalizowany w kompleksie OVO Wrocław zaprojektowanym przez pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture. – Wystarczył zaledwie rok, aby nasz hotel został wybrany numerem jeden we Wrocławiu w rankingu serwisu TripAdvisor będącego bazą recenzji. To ogromny sukces, gdyż nasze usługi docenili sami goście – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw. W rankingu Tripadvisora hoteli ocenianych przez podróżnych na kolejnych miejscach znajdują się Novotel Centrum, Puro, ibis Centrum, Europeum, Radisson Blu, ibis Styles Centrum, Art Hotel, Monopol i Mercure Centrum (według opinii na Bookingu DoubleTree ma notę 8,9 podobną jak Puro, Europeum i Q Hotel Plus, wyższą mają Grape – 9,3, Dikul – 9,2 oraz Monopol i ibis Styles Centrum – 9,0).

Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw zajmuje pięć kondygnacji OVO Wrocław. Znajduje się tu 189 pokoi i apartamentów. Obiekt dysponuje także 10 wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi, w tym salą balową o powierzchni 317 mkw., która może przyjąć 350 gości, a także zostać podzielona na mniejsze kameralne sale. W DoubleTree by Hilton Wroclaw znajduje się także Executive Lounge – jedyny wśród wrocławskich hoteli. Do dyspozycji gości jest OVO Bar and Restaurant z autorskim menu restauracyjnym, a także klub fitness ultra-premium sieci Holmes Place, gdzie znajduje się basen, siłownia oraz strefa relaksu. Wrocławski DoubleTree jako jedyny hotel z Polski nominowany został w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie w konkursie World Travel Awards 2017.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-23 Louvre Hotels Group sponsorem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017
2017-08-21 Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół
2017-08-21 Maciej Knyrek i Michał Walczyk nowymi dyrektorami regionalnymi w IGHP
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA