Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Wojciech Kęsik dyrektorem ibisa Warszawa Stare Miasto

Wojciech Kęsik dyrektorem ibisa Warszawa Stare Miasto


Wojciech Kęsik, dotychczasowy dyrektor kompleksu ibis – ibis Budget Warszawa Reduta na Ochocie z 333 pokojami został dyrektorem ibisa Warszawa Stare Miasto, który również oferuje 333 pokoje. Zastąpił Stephena Hadley’a, który został dyrektorem regionu Kraków w Orbisie i dyrektorem generalnym Mercure Kraków Stare Miasto.
Wojciech Kęsik karierę hotelarską zaczynał w 1993 r. w hotelu Mercure Warszawa Fryderyk Chopin od stanowiska recepcjonisty dochodząc do stanowiska managera hotelu. Potem był kolejno zastępcą dyrektora ibisa Warszawa Ostrobramska, zastępcą dyrektora ibisa Warszawa Centrum, dyrektorem hoteli ibis Katowice-Zabrze i ibis Kraków Centrum. W 2008 r. został dyrektorem ibisa Warszawa Centrum, a w 2012 r. dyrektorem nowo wybudowanego kompleksu ibis – ibis Budget Warszawa Reduta.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Awanse w kołobrzeskich obiektach Zdrojowej Hotels

Monika Murawska objęła stanowisko dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, a Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Diune Hotel & Resort. Monika Murawska po (...)

W Krakowie otwarto INX Design Hotel

Na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej od niedawna działa 4-gwiazdkowy INX Design Hotel ze 122 pokojami, którego wnętrza inspirowane są stylem art deco z geometrycznymi formami (...)

Otwarto Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa

Otwarto siódmy obiekt Hampton by Hilton w Polsce. Jest nim 101-pokojowy hotel w Gdańsku Oliwie. – Niezmiernie cieszymy się z otwarcia Hampton by Hilton Gdansk (...)

Grupa Arche otworzyła Folwark Łochów

Grupa Arche uruchomiła przy Pałacu Łochów z 86 pokojami 4-gwiazdkowy kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark Łochów ze 120 pokojami w kilku budynkach, a do końca roku ma (...)

Minister sportu i turystyki gościem specjalnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017

Minister sportu i turystyki Witold Bańka wygłosi wykład na otwarcie V edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA