Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Matrix Fitness nagrodzony

Matrix Fitness nagrodzony

Drugi rok z rzędu Matrix Fitness otrzymał nagrodę Plus X za jeden ze swoich produktów – S-Drive Performance Trainer. Marka Matrix Fitness otrzymała również nagrodę w kategorii „Najbardziej innowacyjne marki”.
„Plus X Award” jest jedną z najważniejszych nagród w świecie innowacji, technologii, sportu i stylu życia, a produkty są rygorystycznie oceniane przez neutralny panel sędziów z 25 branż.
Plus X ocenił Matrix Fitness jako jedną z najbardziej innowacyjnych marek we wszystkich zgłoszonych nominacjach. Matrix otrzymał pochwały nie tylko za poprawę życia użytkowników dzięki S-Drive Performance Trainer, ale także za zmiany w konkurencyjnym środowisku dzięki innowacyjnym produktom.

Matrix to marka należąca do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 r. produkuje najwyższej klasy profesjonalne urządzenia fitness i jest najszybciej rozwijającym się producentem sprzętu fitness na świecie.
Sprzęt Matrix wyróżnia innowacyjność, niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość. Wiodące studia fitness na całym świecie decydują się na zakup sprzętu firmy Matrix, gdyż jest to gwarancja niezawodności, a więc wysokiej rentowności sprzętu, gwarancja ciągłego poszerzania gamy urządzeń i udoskonalania ich oraz pewność najwyższych standardów.

Siedzibą polskiego oddziału Johnson Health Tech. jest warszawski GATE ONE BUSINESS PARK, gdzie mieści się biuro i magazyn o łącznej powierzchni ponad 1.500m².
Profesjonalny zespół doradców, handlowców i jednocześnie entuzjastów fitnessu pozostaje do dyspozycji klientów. Warto dodać, że firma poza działalnością handlową prowadzi również działalność konsultingową, doradczą i projektową, wspiera marketingowo i pomaga dobrać najlepszy z możliwych sposobów finansowania zakupu sprzętu.

Biuro handlowe producenta sprzętu fitness firmy MATRIX:
Johnson Health Tech. Poland Sp. z o.o.
ul. Działkowa 62, 02-234 Warszawa
tel.: /22/ 280-94-30 • fax: /22/ 101-20-77
www.matrixfitness.pl • kontakt@johnsonfitness.eu

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Kolejny soft brand w portfolio Best Western

Best Western Hotels&Resorts ogłosiły jedenastą markę w ramach swoich struktur, będącą zarazem najnowszym soft brandem w portfolio – BW Signature Collection by Best Western. Wraz (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Finaliści kategorii Dyrektor generalny hotelu sieciowego

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2017” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Finaliści w kategorii Dyrektor generalny hotelu niezależnego

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2017” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Zwycięzca wyłoniony zostanie przez Kapitułę Konkursu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA