Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Matrix Fitness nagrodzony

Matrix Fitness nagrodzony

Drugi rok z rzędu Matrix Fitness otrzymał nagrodę Plus X za jeden ze swoich produktów – S-Drive Performance Trainer. Marka Matrix Fitness otrzymała również nagrodę w kategorii „Najbardziej innowacyjne marki”.
„Plus X Award” jest jedną z najważniejszych nagród w świecie innowacji, technologii, sportu i stylu życia, a produkty są rygorystycznie oceniane przez neutralny panel sędziów z 25 branż.
Plus X ocenił Matrix Fitness jako jedną z najbardziej innowacyjnych marek we wszystkich zgłoszonych nominacjach. Matrix otrzymał pochwały nie tylko za poprawę życia użytkowników dzięki S-Drive Performance Trainer, ale także za zmiany w konkurencyjnym środowisku dzięki innowacyjnym produktom.

Matrix to marka należąca do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 r. produkuje najwyższej klasy profesjonalne urządzenia fitness i jest najszybciej rozwijającym się producentem sprzętu fitness na świecie.
Sprzęt Matrix wyróżnia innowacyjność, niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość. Wiodące studia fitness na całym świecie decydują się na zakup sprzętu firmy Matrix, gdyż jest to gwarancja niezawodności, a więc wysokiej rentowności sprzętu, gwarancja ciągłego poszerzania gamy urządzeń i udoskonalania ich oraz pewność najwyższych standardów.

Siedzibą polskiego oddziału Johnson Health Tech. jest warszawski GATE ONE BUSINESS PARK, gdzie mieści się biuro i magazyn o łącznej powierzchni ponad 1.500m².
Profesjonalny zespół doradców, handlowców i jednocześnie entuzjastów fitnessu pozostaje do dyspozycji klientów. Warto dodać, że firma poza działalnością handlową prowadzi również działalność konsultingową, doradczą i projektową, wspiera marketingowo i pomaga dobrać najlepszy z możliwych sposobów finansowania zakupu sprzętu.

Biuro handlowe producenta sprzętu fitness firmy MATRIX:
Johnson Health Tech. Poland Sp. z o.o.
ul. Działkowa 62, 02-234 Warszawa
tel.: /22/ 280-94-30 • fax: /22/ 101-20-77
www.matrixfitness.pl • kontakt@johnsonfitness.eu

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Awanse w kołobrzeskich obiektach Zdrojowej Hotels

Monika Murawska objęła stanowisko dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, a Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Diune Hotel & Resort. Monika Murawska po (...)

W Krakowie otwarto INX Design Hotel

Na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej od niedawna działa 4-gwiazdkowy INX Design Hotel ze 122 pokojami, którego wnętrza inspirowane są stylem art deco z geometrycznymi formami (...)

Otwarto Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa

Otwarto siódmy obiekt Hampton by Hilton w Polsce. Jest nim 101-pokojowy hotel w Gdańsku Oliwie. – Niezmiernie cieszymy się z otwarcia Hampton by Hilton Gdansk (...)

Grupa Arche otworzyła Folwark Łochów

Grupa Arche uruchomiła przy Pałacu Łochów z 86 pokojami 4-gwiazdkowy kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark Łochów ze 120 pokojami w kilku budynkach, a do końca roku ma (...)

Minister sportu i turystyki gościem specjalnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017

Minister sportu i turystyki Witold Bańka wygłosi wykład na otwarcie V edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA