Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » NetPOS i Betasi sponsorami Hotel Trends Poland&CEE

NetPOS i Betasi sponsorami Hotel Trends Poland&CEE


Firmy NetPOS i Betasi dołączyły do grona sponsorów złotych organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.


NetPOS specjalizuje się w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów hotelowych. W ramach świadczonych usług oferuje pełne wsparcie w zakresie wyboru, dostawy i wdrożenia rozwiązań automatyki Budynkowej BMS, kontroli dostępu online, instalacji i sieci niskoprądowych,  LAN, WiFi, CCT, digital signage i telewizji hotelowej. W ofercie firmy znajduje się również  oprogramowanie gastronomiczne i PMS, sprzęt komputerowy oraz urządzenia fiskalne.

Betasi to 20 lat doświadczenia w produkcji i wdrażaniu oprogramowania dla obiektów zajmujących się usługami hotelarskimi, odnową biologiczną, rehabilitacją, medycyną estetyczną oraz lecznictwem uzdrowiskowym.Firma obsługuje ponad 220 obiektów, ponad 25 000 miejsc hotelowych. Rozwiązania Betasi scalają cały proces obsługi gościa w jednym systemie informatycznym. Obsługują marketing, sprzedaż, recepcję, konferencje i housekeeping. W jednym systemie może się znaleźć prowadzenie dokumentacji medycznej, planowanie zabiegów, sterowanie telewizorami, hot spotami, centralami telefonicznymi, systemami przywoławczymi, dostępowymi i basenowymi.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA