Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » NetPOS i Betasi sponsorami Hotel Trends Poland&CEE

NetPOS i Betasi sponsorami Hotel Trends Poland&CEE


Firmy NetPOS i Betasi dołączyły do grona sponsorów złotych organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.


NetPOS specjalizuje się w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów hotelowych. W ramach świadczonych usług oferuje pełne wsparcie w zakresie wyboru, dostawy i wdrożenia rozwiązań automatyki Budynkowej BMS, kontroli dostępu online, instalacji i sieci niskoprądowych,  LAN, WiFi, CCT, digital signage i telewizji hotelowej. W ofercie firmy znajduje się również  oprogramowanie gastronomiczne i PMS, sprzęt komputerowy oraz urządzenia fiskalne.

Betasi to 20 lat doświadczenia w produkcji i wdrażaniu oprogramowania dla obiektów zajmujących się usługami hotelarskimi, odnową biologiczną, rehabilitacją, medycyną estetyczną oraz lecznictwem uzdrowiskowym.Firma obsługuje ponad 220 obiektów, ponad 25 000 miejsc hotelowych. Rozwiązania Betasi scalają cały proces obsługi gościa w jednym systemie informatycznym. Obsługują marketing, sprzedaż, recepcję, konferencje i housekeeping. W jednym systemie może się znaleźć prowadzenie dokumentacji medycznej, planowanie zabiegów, sterowanie telewizorami, hot spotami, centralami telefonicznymi, systemami przywoławczymi, dostępowymi i basenowymi.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Chechlińska odpowiada burmistrzowi Zakopanego

Małgorzata Chechlińska zajęła stanowisko w związku z oświadczeniem wystosowanym przez burmistrza miasta Zakopane (pisaliśmy o nim TUTAJ). Poniżej publikujemy pełną treść listu. SZANOWNY PAN LESZEK (...)

Focus Hotels chce otworzyć hotel w Bukareszcie

Polska sieć Focus Hotels otworzyła biuro w Bukareszcie, które będzie odpowiedzialne za rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji. Jak zapowiada Łukasz Płoszyński (...)

Nowy dyrektor regionalny IGHP na Warmię i Mazury – Mariusz Pawliczak z Krasickiego

Mariusz Pawliczak, dyrektor generalny hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim został dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Warmię i Mazury. Mariusz Pawliczak jest dyrektorem hotelu (...)

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA