Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Zmiana daty otwarcia hotelu Focus w Sopocie

Zmiana daty otwarcia hotelu Focus w Sopocie


Z 10 miesięcznym opóźnieniem, w kwietniu przyszłego roku pierwszych gości przyjąć ma 70-pokojowy Focus Premium w Sopocie. Hotel budowany przez gdańską firmą DSJ International zostanie wydzierżawiony przez Focus Hotels na okres 15 lat.

Hotel z restauracją, barem, sauną oraz salą fitness powstaje przy ulicy 1 Maja 7. W obiekcie przewidziano także kameralną powierzchnię konferencyjną. Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego.

Przychody z działalności hotelarskiej możliwe do osiągnięcia w tym hotelu w 10- letnim okresie dzierżawy Focus oszacował na około 61,7 miliona zł. Strony uzależniły czynsz od przychodów z działalności dzierżawcy w hotelu, szacowany czynsz za 10- letni okres dzierżawy wyniesie około 18,5 miliona zł.

- Hotel w Sopocie będzie wyróżniał się nowoczesnym designem i restauracją na najwyższym poziomie. Stawiamy na unikalny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. To będzie piękny hotel i jednocześnie kolejny, duży sukces naszej sieci - mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.Focus Hotels S.A. to sieć hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i zlokalizowane są w Szczecinie, Łodzi, Inowrocławiu, Katowicach, oraz po dwa w Bydgoszczy i Gdańsku . Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa Immobile z siedzibą w Bydgoszczy.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Chechlińska odpowiada burmistrzowi Zakopanego

Małgorzata Chechlińska zajęła stanowisko w związku z oświadczeniem wystosowanym przez burmistrza miasta Zakopane (pisaliśmy o nim TUTAJ). Poniżej publikujemy pełną treść listu. SZANOWNY PAN LESZEK (...)

Focus Hotels chce otworzyć hotel w Bukareszcie

Polska sieć Focus Hotels otworzyła biuro w Bukareszcie, które będzie odpowiedzialne za rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji. Jak zapowiada Łukasz Płoszyński (...)

Nowy dyrektor regionalny IGHP na Warmię i Mazury – Mariusz Pawliczak z Krasickiego

Mariusz Pawliczak, dyrektor generalny hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim został dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Warmię i Mazury. Mariusz Pawliczak jest dyrektorem hotelu (...)

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA