Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Pracownicy Loft Aparts w Łodzi w ubiorach zaprojektowanych przez studentkę ASP

Pracownicy Loft Aparts w Łodzi w ubiorach zaprojektowanych przez studentkę ASP


Pracownicy obiektu Loft Aparts mieszczącego się w XIX-wiecznej  przędzalni Karola Scheiblera w Łodzi będą mieli unikatowe stroje, które specjalnie dla nich zaprojektowała studentka łódzkiej ASP.

Strój recepcjonistki Loft Aparts
Konkurs, który zorganizowały Loft Aparts razem z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi wygrała Weronika Fejdasz. Studentka III roku Wydziału Tkaniny i Ubioru zaprojektowała służbowe stroje dla pracowników recepcji Loft Aparts i pracowników kawiarni Cafe Loft. Projektantka inspirowała się polskim XIX-wiecznym ubiorem oraz industrializmem widocznym w architekturze Fabryki Scheiblera.  – Kolorystyka eleganckiego ubioru recepcjonistki jest stonowana, szykowna oraz dopasowana w tonie do logo Loft Aparts. Klasyczny i wizytowy wygląd zawdzięcza stylizacji na dworski strój z epoki świetności adaptowanej na apartamenty fabryki włókiennictwa. Z kolei odzież jaką będzie nosić barmanka podkreśli nietypowość miejsca przez kolorystykę spójną z wystrojem, współczesną formę i niebanalny krój – tłumaczy Weronika Fejdasz.

I właśnie to urzekło organizatorów konkursu. – Chcieliśmy zamienić zwykły ubiór naszych pracowników na coś zupełnie wyjątkowego i niebanalnego. Wybraliśmy ten projekt, bo w subtelny, ale wyszukany sposób nawiązuje do bliskich nam, fabrykanckich tradycji – mówi Anna Sabat z Loft Aparts. Korzyści są dwustronne. – Tego typu konkursy są dla studentów cennym doświadczeniem, bo pozwalają im sprawdzić swoje umiejętności przy realizacji konkretnych zleceń – mówi Dziekan Wydziału Tkaniny  i Ubioru ASP, dr hab. Małgorzata Dobrzyniecka-Kojder. Kiedy stroje wyjdą spod igły krawca w kawiarni Cafe Loft odbędzie się specjalny pokaz z udziałem pracowników hotelu i przedstawicieli ASP.

Loft Aparts to luksusowe apartamenty hotelowe, które mieszczą się w  XIX–wiecznej Fabryce Scheiblera. Monumentalna przędzalnia z rubinowej cegły to jeden z najładniejszych zabytków Łodzi i serce zabytkowej dzielnicy Księży Młyn. W fabryce mieści się postindustrialna kawiarnia, w której cyklicznie odbywają się wystawy, warsztaty, pokazy i spotkania w ramach cyklu Art & Education.                                    Strój barmanki Cafe LoftSkomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Chechlińska odpowiada burmistrzowi Zakopanego

Małgorzata Chechlińska zajęła stanowisko w związku z oświadczeniem wystosowanym przez burmistrza miasta Zakopane (pisaliśmy o nim TUTAJ). Poniżej publikujemy pełną treść listu. SZANOWNY PAN LESZEK (...)

Focus Hotels chce otworzyć hotel w Bukareszcie

Polska sieć Focus Hotels otworzyła biuro w Bukareszcie, które będzie odpowiedzialne za rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji. Jak zapowiada Łukasz Płoszyński (...)

Nowy dyrektor regionalny IGHP na Warmię i Mazury – Mariusz Pawliczak z Krasickiego

Mariusz Pawliczak, dyrektor generalny hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim został dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Warmię i Mazury. Mariusz Pawliczak jest dyrektorem hotelu (...)

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA