Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Pierwsze urodziny Mercure Kraków Stare Miasto

Pierwsze urodziny Mercure Kraków Stare Miasto


Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki i lekcja historii w tle – 12. października hotel Mercure Kraków Stare Miasto świętował swoje pierwsze urodziny. Na uroczystej gali pojawiło się ponad 200 osób. Spotkanie poprowadziła Monika Zamachowska.

 

Podczas części oficjalnej, gości w tym osobistości ze świata kultury, sztuki, biznesu i mody, powitali kolejno: Gillesa Clavies, prezes zarządu Orbis, Stephen Hadley , dyrektor regionu Kraków Katowice w Orbisie oraz Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny hotelu. Uroczystość była okazją do zaprezentowania planów rozwoju  obiektu na kolejne dekady.

– Pierwszy rok pokazał nam, że krakowska baza hotelowa potrzebowała nowoczesnego miejsca, z przywiązaniem do tradycji i z lekcją historii w tle. Przez 12 miesięcy działalności na rynku gościliśmy wiele osób ze świata kultury, nauki, polityki i sportu. Byliśmy gospodarzami wydarzeń korporacyjnych, imprez okolicznościowych, a także prestiżowych konferencji. To wszystko dzięki naszym pracownikom, którzy definiują to miejsce i dostarczają wyjątkowego doświadczenia dla naszych Gości – zaznaczył Tomasz Schweda.

Wieczór uświetniły koncerty Filipa Małka, utalentowanego pracownika hotelu Mercure oraz Agaty Nizińskiej, popularnej aktorki i piosenkarki. Istotnym punktem wydarzenia, był pokaz kolekcji Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night, który postanowiono połączyć z wielką galą urodzinową hotelu. Z okazji urodzin hotel przygotował szereg atrakcji dla swoich gości i pracowników. Na wszystkich odwiedzających czekały regionalne pyszności, słodki tort oraz powitalne drinki urodzinowe  w restauracji hotelowej Winestone.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA