Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Bacówka Radawa & Spa na Podkarpaciu z czterema gwiazdkami

Bacówka Radawa & Spa na Podkarpaciu z czterema gwiazdkami


Bacówka Radawa & Spa w Radawie na Podkarpaciu została skategoryzowana jako hotel 4-gwiazdkowy. Działający od 2015 r. obiekt stworzony został z myślą o rodzinach z dziećmi.


Specjalne menu przygotowane w formie tabletu, w którym dzieci znajdą m.in. jadalne klocki LEGO oraz dodatkowa usługa KIDS SPA z owocowymi masażami to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowano dla najmłodszych. –  Chcieliśmy by radawska Bacówka była miejscem, gdzie dzieci poczują się jak w bajce, a ich rodzice i opiekunowie zażyją chwili spokoju i relaksu. Kiedy pociechy będą szaleć, dorośli w tym czasie będę mogli spędzić czas tylko we dwoje, czego często brakuje małżeństwommówi Joanna Preisner, właścicielka hotelu Bacówka Radawa & Spa.

Podczas zameldowania na dzieci czeka na recepcji specjalny Punkt Obsługi Małego Klienta, gdzie zdobywają status obywatela Republiki Radawskiej i otrzymują VIP paszporty. Na straży ich bezpieczeństwa stoi baranek Bacuś, a także kadra opiekunów i ratowników. Dzieci mogą korzystać z licznych placów zabaw oraz dostosowanego do ich potrzeb podgrzewanego basenu. Przewidziano dla nich bogaty program animacyjny, a także pokazy filmowe w specjalnej sali kinowej. Jak na Bacówkę przystało, w hotelu znajdują się również owieczki, które mogą być karmione przez najmłodszych gości.

Położony 40 km od Przemyśla kompleks hotelowy, którego wystrój wnętrz nawiązuje do otaczającej przyrody, utrzymany jest w klimacie modern folk. Bacówka składa się z dziewięciu domków oraz głównego budynku z 13 pokojami, restauracją, recepcją i pokojem zabaw.

 

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA