Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Andullacja- innowacyjne rozwiązanie już dostępne w Polsce / Andullacja – inwestycja w odpoczynek i zdrowie gości

Andullacja- innowacyjne rozwiązanie już dostępne w Polsce / Andullacja – inwestycja w odpoczynek i zdrowie gości


Wzrastająca świadomość współczesnego społeczeństwa w zakresie profilaktyki zdrowia znacznie wykracza poza standardy sprzed kilkunastu lat. Goście hotelowi coraz częściej wymagają od miejsca pobytu zapewnienia im kompleksowego wypoczynku, wpływającego korzystnie zarówno na ich samopoczucie jak i zdrowie. Właściciele prześcigają się więc w pomysłach, które pomagają im sprostać oczekiwaniom gości w tym zakresie. Teraz mają oni do dyspozycji nowatorskie i profesjonalne rozwiązanie – masaż andullacyjny.Niezawodna technika masażu

Masaż to jeden z najstarszych zabiegów terapeutycznych. Już starożytni doceniali jego właściwości relaksacyjne i prozdrowotne. Andullacja, wykorzystująca wibracje o wyselekcjonowanej częstotliwości, jest jego innowacyjną formą, która wyznacza zupełnie nowe trendy w tym obszarze. Działanie urządzeń do masażu andullacyjnego opiera się na połączeniu mechanicznych wibracji z podczerwienią. Masaż andulacyjny jest remedium na skutki, jakie wiążą się ze stylem życia współczesnego człowieka. Poprawia jakość życia osób zestresowanych, przepracowanych, z dolegliwościami układu krążenia, snu, systemu nerwowego.Jedno urządzenie – wiele zastosowań

System HHP naturalnie stymuluje organizm, wprowadzając komórki i płyny w mikrodrgania. To jedno urządzenie ma bardzo wiele zastosowań - m.in. w odnowie biologicznej, jest też idealnym rozwiązaniem relaksacyjnym i prozdrowotnym dla gości hoteli i SPA. Andullacja zwalcza podłoża wielu schorzeń i dysfunkcji. Liczne badania naukowe dowiodły, że wpływa korzystnie na układy krwionośny, limfatyczny, mięśniowy, nerwowy, a także redukcję stanów bólowych i stresu. – wyjaśnia prof. Dariusz Mucha z Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i zdrowia.

Piękny znaczy zdrowy

Pobyt w hotelu lub SPA ma wiązać się nie tylko z poczuciem relaksu i odprężenia, ale i bardziej promiennym wyglądem. Sesje masażu andullacyjnego pozwalają spełnić oba te oczekiwania. Z jednej strony ich specyfika pozwala gościom dogłębnie wypocząć. Z drugiej zaś system HHP oczyszcza organizm zmniejszając cellulit i tkankę tłuszczową. Ponadto andullacja ujędrnia i uelastycznia skórę, czego „efektem ubocznym” jest promienny wygląd i zadowolenie gości.

Globalne zaufanie

Choć technologia andullacji w Polsce jest jeszcze nowością, to już od kilkunastu lat z powodzeniem stosuje się ją w innych krajach europejskich. Z technologii HHP korzystają liczne centra odnowy biologicznej, ośrodki SPA&Wellness czy kliniki sportowe w Niemczech, Belgii, Rosji, krajach Beneluksu czy Hiszpanii. W naszym kraju systemowi HHP zaufały już m.in. Hotel Wodnik w Łebie, oraz Klinika Zdrowego Ciała w Tarnowskich Górach.

Mobilny masaż w Twoim hotelu

Niezwykle istotną zaletą urządzeń do masażu andullacyjnego jest ich mobilność. Goście hotelowi mogą korzystać ze zdrowotnego systemu przy basenie, na tarasie apartamentu czy w strefie SPA – jedynym wymogiem jest dostęp do źródła prądu.Zapraszając technologię andullacji do swojego hotelu inwestujemy w wielowymiarowe zadowolenie, relaks i zdrowie gości. System HHP wpływa pozytywnie na wszystkie układy i narządy ludzkiego ciała. Nawet krótka sesja - zaledwie 15 minut - masażu znacząco rozładowuje stres, a regularne sesje pomagają w redukcji trwałych dolegliwości.

Więcej informacji na temat urządzeń do masażu andullacyjnego można znaleźć na: http://hhp.com.pl/

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA