Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE, Najnowsze Informacje (2) » Bezpieczny start w branży HoReCa

Bezpieczny start w branży HoReCa


Marzysz o niewielkim hoteliku albo o przytulnym pensjonacie w urokliwym zakątku Polski? Boisz się zaryzykować i spełnić swoje plany? Masz świadomość jak bardzo konkurencyjna jest branża HoReCa i troszczysz się o przyszłość Twoich finansów? mBank przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców rozpoczynających przygodę z biznesem, która pozwoli zniwelować ryzyko związane z inwestycją.Własny biznes – spełnienie marzeń vs ryzyko

Wielu marzy o własnym biznesie – przytulnym pensjonacie czy niewielkim hotelu w urokliwym zakątku Polski. Niestety ze względu na ogromne koszta związane z uruchomieniem działalności, a także ryzyko inwestycyjne, większość rezygnuje. Tym sposobem znaczna część ambitnych i biznesowo zasadnych planów pozostaje w sferze marzeń.

Dla młodych firm zwykle najtrudniejszy okres to pierwsze 12 miesięcy, które przesądza o powodzeniu biznesu. To wówczas znaczna część przedsiębiorców bankrutuje, gdyż biznes przynosi straty, co w początkowym okresie prowadzenia działalności jest bardzo częste. Z szacunków wynika, że 80% przedsiębiorstw zostaje zamkniętych podczas pierwszych dwóch lat funkcjonowania.

Młodzi przedsiębiorcy zwykle napotykają problem z finansowaniem biznesu - czy to bieżących kosztów, czy inwestycji bez których żadna, zwłaszcza młoda firma nie może się rozwijać. mBank rozumie potrzeby osób prowadzących własną działalność, oferując kredyt już dla przedsiębiorców z półrocznym stażem.

Marzenia w zasięgu ręki – skorzystaj z kredytu dofinansowanego z UE

Czy wiesz, że środki na rozwój firmy możesz otrzymać już po niespełna 6 miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej? mBank oferuje kredyt z gwarancją COSME. Dzięki tej gwarancji, udzielonej przy wsparciu BGK oraz Europejskiego Banku Inwestycyjnego, wnioskodawca może otrzymać kredyt w kwocie wyższej nawet o 50% od pierwotnie przyznanego limitu. Decydując się na pożyczkę, która zawiera gwarancje COSME nie ryzykujesz własnego majątku – gwarancja udzielana jest z puli środków unijnych.

Maksymalna kwota kredytu inwestycyjnego bądź obrotowego z gwarancją COSME wynosi 500 tys. zł. Przez 12 pierwszych miesięcy możesz korzystać z podwyższonego pułapu kredytowego. Przez 9 kolejnych miesięcy podwyższony limit będzie stopniowo obniżany do wysokości, którą otrzymałeś przed uzyskaniem wsparcia unijnego. Po spłacie podwyższonego limitu część, która pozostała jest nadal do Twojej dyspozycji. Co więcej, odnowi się automatycznie na kolejny rok.

Sprawdź przykładową symulację spłaty kredytu COSME dla limitu 100 000 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na: https://www.mbank.pl/firmy/kredyty/biezace-zarzadzaniem-firma/cosme/Kto może ubiegać się o kredyt?

O kredyt z gwarancją COSME może ubiegać się właściciel mikro, małego i średniego przedsiębiorstwa, który w ocenie banku posiada zdolność kredytową. Gwarancja dotyczy wyłącznie nowych kredytów obrotowych bądź inwestycyjnych. Oferta kierowana jest do firm, które wykażą są na rynku przynamniej od pół roku.

Ryzyko kontrolowane

Nadal wahasz się czy warto podjąć ryzyko i spełnić marzenie o samodzielnym biznesie? Własna firma to zawsze odrobina niepewności, ale za to ogromna satysfakcja, gdy pojawiają się pierwsze sukcesy. Prowadząc biznes – kreujesz rzeczywistość. Budujesz miejsce i atmosferę pensjonatu, do którego chętnie będą wracać Twoi goście i polecać pobyt kolejnym przyjezdnym. Bez pośpiechu i wyścigu o wyższe stanowisko – sam stawiasz sobie cele i realizujesz je zgodnie z przyjętym planem. Jesteś panem swojego losu – kreatorem – tworzysz od podstaw miejsce z Twoich snów.

mBank rozumie potrzeby przedsiębiorców, oferując atrakcyjnie formy kredytowania bieżącej działalności oraz inwestycji w kluczowych dla rozwoju biznesu momentach. Kredyt z gwarancją COMSE to ryzyko kontrolowane.Bank, który wspiera przedsiębiorców

mBank wspiera przedsiębiorców na wszystkich etapach rozwoju firmy. Każdy biznes jest inny, rządzi się swoją dynamiką i potrzebami, dlatego też usługa kierowana do właścicieli mikro, małych oraz średnich firm jest zróżnicowana i elastyczna.

Oferta mBanku dla przedsiębiorców została tak skomponowana, by klienci niezależnie od dziedziny biznesu i etapu rozwoju firmy, mogli wybrać produkt spełniający ich oczekiwania. Goście Twojego hotelu pytają o możliwość płacenia kartą? Zadbaj o wygodę klientów i zagwarantuj im z pomocą mBanku możliwość rozliczeń bezgotówkowych – sprawdź ofertę terminali płatniczych. Postanowiłeś poszerzyć swoją działalność o usługi transportowe? Przekonaj się jaką ofertę leasingową mBank przygotował dla Ciebie.

Jesteś ciekawy co mBank może zaoferować rozwijającym się firmom? Odwiedź https://www.mbank.pl/lp/zyskaj/ i zyskaj najlepszą ofertę dla Twojego biznesu.

 

1 Komentarz dla “Bezpieczny start w branży HoReCa”

  1. Nie llubię tych sponosrowanych artykułów

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA