Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Tomasz Waściński z Aquarius SPA w Kołobrzegu w panelu dyrektorów na Hotel Trends

Tomasz Waściński z Aquarius SPA w Kołobrzegu w panelu dyrektorów na Hotel Trends


Tomasz Waściński, dyrektor generalny 5-gwiazdkowego hotelu Aquarius SPA w Kołobrzegu, weźmie udział w  panelu „Dyrektorzy generalni o polskim rynku hotelarskim” podczas konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria.Tomasz Waściński z  branżą hotelarską związany jest od 25 lat. Doświadczenie zdobywał w hotelach sieciowych i niezależnych, biznesowych i wypoczynkowych. Stanowiska managerskie pełnił w takich hotelach jak Senator w Dźwirzynie, Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, Sofitel Wrocław, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz w niemieckiej sieci Dorint. 5-gwiazdkowym hotelem Aquarius SPA z ponad 200 pokojami zarządza od jego otwarcia w 2009 r. W tym czasie hotel osiągnął pozycję jednego z liderów na konkurencyjnym rynku kołobrzeskim i jednego z najlepszych obiektów na całym polskim Wybrzeżu. Od tego roku Tomasz Waściński jest również dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA