Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » 3 lata hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

3 lata hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport


Hilton Garden Inn Kraków Airport, pierwszy i jak dotąd jedyny hotel przylotniskowy w Małopolsce, świętował swoje trzecie  urodziny oficjalnie przypadające 5 listopada. Urodzinowy tort, upominki-niespodzianki dla gości, 3-dniowy konkurs dla pasażerów lotniska Kraków Airport oraz konkurs dla fanów hotelu i restauracji L’atmosphere na Facebooku – to niektóre z atrakcji jakie przygotowano z tej okazji.


W ciągu trzech lat hotel odwiedziło prawie 151 tys. gości, byli wśród nich przede wszystkim goście biznesowi, organizatorzy i uczestnicy bardzo wielu konferencji, grupy turystyczne i celebryci (m.in. prezydent Bronisław Komorowski, premier Kanady Justin Trudeau, wielu sportowców np. Rafał Sonik, Sławomir Szmal, Mateusz Kuśnierewicz czy Maja Włoszczowska). –  Hotel cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród gości zagranicznych, jak i tych z Polski. Dowodem na to są dwie ważne dla nas nagrody jakie obiekt otrzymał w tym roku. Pierwsza z nich to nagroda od portalu Trivago „Top 10 hoteli 4* w Polsce 2017” jako najlepszy hotel sieciowy. Druga nagroda przyznana głosem użytkowników portalu TripAdvisor – Certificate of Excellence 2017, czyli wyróżnienie dla wysokiej jakości usług.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport znajduje się tuż przy lotnisku Kraków Airport, 12 km od historycznej części Krakowa. W obiekcie mieści się 155 pokoi. Z myślą o klientach biznesowych przygotowano centrum konferencyjne o powierzchni 743 m kw. składające się z dziewięciu sal konferencyjnych, boardroomu oraz foyer.


Komentarze: 2 dla “3 lata hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport”

  1. To juz trzy lata, szybko zleciało

  2. Przez te trzy lata było już chyba sześciu dyrektorów i prezesi z nadania politycznego. Hotel piękny ale trochę kiepsko, że zarządzany przez polityków. Przynajmniej teraz Gm jest kompetentny. Oby go nie utrącili

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA