Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Nominacje na Hotelarzy Roku 2017 w kategoriach: Hotelarz do 35. Roku Życia oraz Revenue Manager

Nominacje na Hotelarzy Roku 2017 w kategoriach: Hotelarz do 35. Roku Życia oraz Revenue Manager


27 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria ogłoszeni zostaną laureaci czwartej edycji konkursu „Hotelarz Roku” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz”.  Spośród ponad 70 zgłoszeń Kapituła Konkursu składająca się z blisko 30 ekspertów rynku hotelarskiego, w tym laureatów poprzednich edycji, wybierze zwycięzców w pięciu kategoriach: Dyrektor generalny hotelu sieciowego,  Dyrektor generalny hotelu niezależnego, Dyrektor sprzedaży i marketingu, Revenue Manager oraz Hotelarz do 35. Roku Życia. Przyznana zostanie również  nagroda w kategorii specjalnej Hotelarz Roku 2017 decyzją redakcji „Hotelarza”. Dziś ogłaszamy finalistów w dwóch pierwszych kategoriach: Hotelarz do 35. Roku Życia oraz  Revenue Manager.Finaliści w kategorii Hotelarz do 35. Roku Życia:

- Mariusz Kaczmarski – Prezes zarządu, Dyrektor generalny, Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój Zdrój

- Tomasz Schweda - Dyrektor operacyjny, Mercure Kraków Stare Miasto

- Joanna Stanisławska – Zastępca dyrektora generalnego, Mercure Warszawa Grand

 

Finaliści w kategorii Revenue Manager:

Kamila Charabień – Kraków Multihotel Revenue Management, Grupa Orbis

Katarzyna Majewska-Pelc - Revenue Manager, Zdrojowa Hotels

Michał Zieliński - Revenue Manager, Hotel Rialto

 

Wciąż możesz jeszcze zgłosić swój udział w konferencji.

 

1. DZIEŃ - Inspirujące panele dyskusyjne dotyczące najbardziej aktualnych problemów i wyzwań stojących przed branżą. Prowadzone przez najwybitniejszych ekspertów z Polski i Europy

Sprawdź szczegóły >>

WIECZORNA GALA - połączona z wręczeniem nagród w konkursie Hotelarz Roku. Znakomita okazja do kuluarowych rozmów.

2. DZIEŃ – Narzędziowe panele merytoryczne, które pomogą rozwinąć Twój biznes. Sam możesz wybrać, które tematy są najbliższe Twoim potrzebom. Trzy równoległe sesje – Inwestycje w hotelarstwie, Gastronomia hotelowa, Bezpieczeństwo w hotelu

Sprawdź szczegóły >>

 

NIE MOŻE CIĘ TU ZABRAKNĄĆ.

ZOBACZ RELACJĘ Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI >>

 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące udziału w konferencji, zapraszamy do kontaktu

Wioleta Wiater

e-mail: w.wiater@pws-promedia.pl, tel: (22) 333 88 10

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA