Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Meble cateringowe LIFETIME – Premiera od MEXTRY

Meble cateringowe LIFETIME – Premiera od MEXTRY

Naszym głównym celem jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości, trafiających w ich oczekiwania, zarówno cenowe, jak i te dotyczące zróżnicowania asortymentowego. Nie chcemy przestać zaskakiwać naszych Klientów – dlatego regularnie wprowadzamy nowe modele, a niejednokrotnie także premierowe linie produktowe.Niniejszym mamy przyjemność ogłosić Państwu premierę mebli cateringowych. Jest to szeroka grupa produktów, dzięki której wchodzimy na nowy, dynamicznie rozwijający się segment w branży HoReCa. Należy przy tej okazji podkreślić, że oferta przedstawiona naszym potencjalnym Klientom obejmować będzie meble z najwyższej półki jakościowej. Jesteśmy bowiem wyłącznym dystrybutorem mebli LIFETIME w Polsce – amerykańskiego producenta wysokiej jakości mebli cateringowych, rozpoznawalnych i cenionych na całym świecie. Gwarantujemy dostawy najlepszych produktów, w dogodnych terminach, z wykorzystaniem atrakcyjnych narzędzi promocyjnych.


Nasza premiera ma miejsce podczas Międzynarodowych Targów HORECA/GASTROFOOD odbywających się na terenie EXPO Kraków w dniach 15 – 17 listopada br. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się nowymi propozycjami na naszym stoisku A12.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA