Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?


Najniższy w historii poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości i zagrożenia z tym związane.


O swoich doświadczeniach w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu i współpracy z agencjami pośrednictwa opowiadają dyrektorzy hoteli: Nosalowy Dwór Resort & SPA – Wojciech Budzowski, Airport Hotel Okęcie – Elżbieta Nitsze, Narvil – Grażyna Kowalczyk, Radisson Blu Kraków – Lidia Wiszniewska, Sound Garden Warszawa – Miłosz Stanisławski, Anders Stare Jabłonki – Daniel Błaszkiewicz, Mikołajki–  Ireneusz Czerski, AC by Marriott Wrocław –  Maciej Knyrek , Kossak i Senacki z Krakowa – Anna Gasińska, Wieniawski w Lublinie – Agnieszka Mazurkiewicz , Best Western Premier Kraków–  Przemysław Swacha.

Ponadto rozmawiamy z Marcinem Górzyńskim, prezesem spółki Aquila będącej właścicielem hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów o polskim rynku hotelarskim z perspektywy 10 lat obecności na rynku, a także Wojciech Liszka o konieczności analizy danych, dzięki której możemy znacząco zwiększyć zyski hotelu, Wojciech Sroka w kolejnym tekście z cyklu Anatomii Google Analytics i Wojciech Fishbach o realizacji eventu gastronomicznego w hotelu.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA