Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko


Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Lotnisko, należącego do Chopin Airport Development.
Kamil Lipski jest laureatem tytułu „Dyrektor sprzedaży i marketingu 2015” w konkursie „Hotelarz Roku” organizowanym przez „Hotelarza”, a także trenerem Akademii Hotelarza.

Z hotelarstwem związany od 2008 roku, najpierw przez 3 lata jako regionalny kierownik sprzedaży w Grupie Accor, a od 2011 roku jako dyrektor sprzedaży w hotelu Mera Spa Hotel.

Jak powiedział "Hotelarzowi" Gheorghe Cristescu, prezes zarządu Chopin Airport Development - Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołącza osoba z tak bogatym doświadczeniem branżowym i sprzedażowym. Jestem przekonany, że umiejętności i wiedza Kamila wzmocnią naszą pozycję na trójmiejskim rynku hotelowym.–

Otwarty w 2013 roku przylotniskowy gdański hotel Hampton by Hilton dysponuje 116 pokojami. Obiekt zarządzany jest przez spółkę Chopin Airport Development, która jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce. 100 procent udziałów spółki należy do Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze. W portfolio spółki znajdują się hotele przy lotniskach w Warszawie i Gdańsku. W najbliższym czasie, rozpoczęta zostanie inwestycja przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, gdzie powstaje hotel Moxy, a także w Poznaniu. Na początku przyszłego roku zostanie natomiast otwarty hotel Renaissance Warsaw Airport, pierwszy pięciogwiazdkowy hotel przylotniskowy w Polsce.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

3 nowe obiekty Best Western

Best Western Hotels & Resorts ogłosiła właśnie dołączenie do jej struktur 3 kolejnych hoteli. Wszystkie obiekty zlokalizowane będą w Poznaniu lub bliskich okolicach. Sure Hotel (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA