Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot


Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot, drugie miejsce zajęła Ewa Grabarczyk z Park Inn by Radisson w Krakowie, a trzecie Margarita Tciamrno z Leonardo Royal Hotel Warszawa.


Główną nagrodą dla zwyciężczyni jest wyjazd na finał międzynarodowy do Zurychu, który odbędzie się w dniach 31 stycznia – 4 lutego.  W polskim finale konkursu, do którego dotarło dziewięciu recepcjonistów, trzeba było odpowiedzieć na cztery pytania (np. jaki rodzaj gości lubię najbardziej, a jaki najmniej i dlaczego albo jak rozumiem pojęcie luxury service na przykładach) oraz podczas scenki rodzajowej rozwiązać problem z trudnymi gośćmi.  Obydwie części odbywały się w języku angielskim. W kapitule konkursu zasiadali: Marcin Gałązka, prezes A.I.C.R. Polska, zastępca dyrektora generalnego kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe w Warszawie, Michał Molenda, wiceprezes A.I.C.R. Polska, kierownik działu obsługi gościa w  Hiltonie Warszawa,  Krystian Kubas, room division manager w Novotel Gdańsk Centrum, Agata Szparaga, ubiegłoroczna  zwyciężczyni  konkursu, obecnie zastępca kierownika recepcji w otwieranym Holiday Inn City Center w Warszawie oraz Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”. Finał odbył się w hotelach Novotel Gdańsk Marina i Sopot Marriott Resort & Spa. Patronem strategicznym Stowarzyszenia jest Elavon, który od 20 lat jest jednym z liderów w przetwarzaniu płatności, stale znajdując się w pierwszej piątce największych globalnych dostawców usług płatniczych. "Hotelarz" jest patronem medialnym A.I.C.R. Polska.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends (...)

Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA