Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Bez kategorii, Najnowsze Informacje (1) » Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018


Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku w hotelu Renaissance Warszawa Lotnisko.Poprzednia edycja wydarzenia okazała się ogromnym merytorycznym i frekwencyjnym sukcesem. Konferencja zgromadziła ponad 300 czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy - przedstawicieli sieci hotelowych, inwestorów prywatnych, a także reprezentantów funduszy, banków i pracowni architektonicznych.

Tegoroczna, wiosenna edycja konferencji


- Po tegorocznej, wiosennej edycji Hotel Investment Trends Poland&CEE zebraliśmy bardzo pozytywne opinie. To tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że zapotrzebowanie na takie regionalne, inwestycyjne forum hotelowe jest ogromne. Mamy świadomość, że wysoko postawiliśmy poprzeczkę i za rok oczekiwania będą jeszcze większe, dlatego też bardzo się cieszę, że przyszłoroczna edycja konferencji odbędzie się we wnętrzach luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance w Warszawie. Najbliższe tygodnie poświęcimy na opracowanie zakresu merytorycznego wydarzenia, dążąc jak zwykle do tego, aby obok wysokiego poziomu merytorycznego zapewnić uczestnikom możliwości wymiany opinii i doświadczeń podczas części networkingowych czy rozmów kuluarowych - mówi Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca „Hotelarza”.

Hotel Renaissance Warszawa Lotnisko, którego otwarcie nastąpi w I kwartale 2018 roku


- Koncepcję konferencji tworzymy tak, aby była ona interesująca i inspirująca zarówno dla sieci hotelowych, funduszy i banków, jak i niezależnych inwestorów i właścicieli hoteli niezrzeszonych – czyli wszystkich, którzy realizują, planują lub tylko rozważają inwestycje na polskim rynku hotelarskim. Dążymy do tego, aby zaproszeni przez nas eksperci skupiali rozmowy przede wszystkim na praktycznych zagadnieniach związanych z procesem inwestycyjnym - mówi Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika "Hotelarz".

Poprzednia konferencja Hotel Investment Trends oraz pięć dotychczasowych, organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” edycji Hotel Trends Poland&CEE zgromadziło ogółem ponad  2200 praktyków praktyków branży hotelowej. W ramach blisko 95 tematów dyskusje prowadziło ponad 340 czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy, a 165 sponsorów wspierało organizację wydarzeń.

Sponsorem strategicznym forum jest Chopin Airport Development, spółka powołaną przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) z misją realizacji inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych. CAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów i inwestycji realizowanych od podstaw. Jest franczyzobiorcą światowych sieci hotelowych Marriott, Hilton i Best Western.

Szczegóły dotyczące konferencji już wkrótce  na stronie www.hit-poland.pl

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends (...)

Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA