Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Pracownicy Louvre Hotels Group dobroczynnie

Pracownicy Louvre Hotels Group dobroczynnie


Ponad 240 pracowników z 14 polskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Class wzięło udział w tegorocznej edycji kampanii charytatywnej „Szlacheta Paczka”, największej świątecznej akcji społecznej w Polsce. W tym roku przedstawiciele Grupy działali przede wszystkim lokalnie, pomagając czterem rodzinom w różnych częściach kraju.


Niesiona przez nich pomoc miała bardzo szeroki i różnorodny charakter - „szlachetne paczki” od Louvre Hotels Group zawierały produkty spożywcze, ubrania, artykuły higieniczne i kosmetyczne, sprzęty gospodarstwa domowego, zabawki i narzędzia.

Udział w kolejnej już edycji „Szlachetnej Paczki" w którą łącznie w 2017 r. zaangażowało się ponad 105 tys. darczyńców, niosąc pomoc blisko 20 tys. rodzin w potrzebie, to działanie spójne z filozofią Grupy. LHG co roku wspiera akcje charytatywne w okresie zimowym, dołączając tę tradycję do szeregu innych aktywności społecznych promowanych wśród pracowników, takich jak m.in. wspólne charytatywne imprezy biegowe.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends (...)

Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA