Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza

Sprzedaż konferencji w Akademii Hotelarza


W piątek 20 października odbyło się 12 z tegorocznych szkoleń z cyklu Akademii Hotelarza. Tym razem tematem szkolenia była skuteczna sprzedaż usług konferencyjnych.
W warsztatach prowadzonych przez Wojciecha Liszkę, wcześniej przez 11 lat związanego z marką hoteli Radisson Blu w Szczecinie, Warszawie i Krakowie, a od 2015 roku CEO firmy Z—Factor wzięło udział kilkunastu hotelarzy, reprezentujących obiekty z całej Polski.

Podczas szkolenia omówiono zagadnienia związane z tworzeniem skutecznych ofert, budowaniem przewagi konkurencyjnej, nowoczesnymi narzędziami konferencyjnymi, a także zwiększaniem przychodów hotelu i włączaniem do sprzedaży wszystkich jego działów.W opinii uczestników wyrażonej w anonimowych ankietach, szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a przekazane wskazówki pozwolą na optymalizację procesu w zarządzanych przez nich obiektach.

Na kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza zapraszamy już 26 października do hotelu Sopot Marriott Resort & Spa. Szczegóły pod linkiem www.akademia-hotelarza.com

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends (...)

Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA