Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Skuteczny dyrektor hotelu w Akademii Hotelarza

Skuteczny dyrektor hotelu w Akademii Hotelarza


W ostatni czwartek 26 października w hotelu Sopot Marriott Resort & Spa odbyło się kolejne z seminariów z cyklu Akademii Hotelarza. Uczestnicy, ponad 20 dyrektorów i właścicieli hoteli z całej Polski, doskonaliło swoje kompetencje z zakresu efektywnego stosowania strategii i narzędzi w codziennej pracy dyrektora hotelu.Prowadzący spotkanie Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotels, a wcześniej m.in. dyrektor generalny resortowego GrandHotel Tiffi w Iławie omówił z uczestnikami zagadnienia związane m.in. z harmonogramem pracy dyrektora hotelu, zadaniowaniem pracowników, organizacją pracy poszczególnych działów hotelu, rekrutowaniem i motywowaniem, oraz wprowadzaniem efektywnych standardów pracy.

Uczestnicy w poszkoleniowych ankietach bardzo wysoko ocenili poziom szkolenia (5,7 w sześciostopniowej skali), jak i użyteczność przekazanych informacji (5,5).

Kolejne szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza odbędzie się już 14 listopada, a jego tematem będzie budowanie i zarządzanie działem sprzedaży hotelu. Szczegóły na www.akademia-hotelarza.pl

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends (...)

Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA