W połowie roku ibis Styles Nowy Targ w klimacie górskiego szlaku

Hotel ibis Styles Nowy Targ ze 106 pokojami zostanie otwarty w połowie tego roku. Tematem przewodnim będzie górski szlak, gdyż to właśnie na Podhalu istnieje najstarszy znakowany szlak turystyczny.

– Nie wszyscy wiedzą, że polską metodykę znakowania szlaków górskich uznano za modelową i zaakceptowano w innych krajach europejskich. To dzięki współpracy z Europejskim Związkiem Wędrownictwa, obecny system międzynarodowych szlaków pieszych w górach wykorzystał przede wszystkim nasze PTTK-owskie doświadczenia i bazę merytoryczną oraz techniczną. Historia i kultura Podhala są niezwykle ciekawe i inspirujące. Stąd też powstała koncepcja, aby górskie szlaki były tematem przewodnim wnętrz hotelu – tłumaczy Michał Rubiś, dyrektor ibisa Styles Nowy Targ.

W hotelu znajdzie się restauracja, bar, strefa wellness z basenem i jacuzzi oraz ponad 500 m kw. powierzchni konferencyjno-bankietowej. Obecnie inwestycja jest na etapie wykańczania wnętrz. Inwestorem hotelu jest spółka AW Invest, należąca do Agnieszki i Wiesława Wojasów, właścicieli firmy obuwniczej Wojas oraz m.in. hoteli Grand Stamary i Skalny w Zakopanem. Właściciel hotelu ibis Styles Nowy Targ korzysta z umowy doradztwa hotelowego oferowanej przez Grupę Orbis. – Rozpoczynając współpracę z międzynarodową siecią ibis Styles, inwestor decyduje się spełnić wymagania m.in. w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Bez wsparcia ekspertów z naszej strony, zrealizowanie tych oczekiwań może się okazać czasochłonne i kosztowne – wyjaśnia Aleksandra Wójcik z Grupy Orbis i Accor. – Budowa hotelu to skomplikowany proces. Na każdym etapie mogą pojawić się problemy i błędy, które będą generować dodatkowe koszty zarówno na etapie powstawania hotelu, jak i podczas jego funkcjonowania. Nasz partner strategiczny Accor posiada cenne doświadczenie w branży hotelarskiej, portfolio z setkami hoteli, resortów wypoczynkowych na całym świecie oraz wielu ekspertów. Tym wszystkim dzielimy się z inwestorami i właścicielami hoteli.

ibis Styles Nowy Targ będzie miejscem docelowym nie tylko dla podróżujących turystycznie, ale i klientów biznesowych oraz grup sportowych, gdyż hotel znajduje się dwie minuty pieszo od stacji PKP, przy stadionie miejskim.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *