AC by Marriott Wrocław najlepszym hotelem Marriotta w Europie

Sieć Marriott International wybrała AC by Marriott Wrocław najlepszym hotelem roku 2018 w Europie wśród hoteli marek selektywnych. To oznacza, że AC by Marriott Wrocław został doceniony najwyższą notą wśród takich marek jak Courtyard by Marriott, Moxy Hotels, Four Points by Sheraton, Aloft Hotels, SpringHill Suites, Protea Hotels, Fairfield Inn & Suites i Element.

Kryteria, jakimi kieruje się Marriott International w wyborze hotelu roku to m.in. ankiety opinii gości, ankiety pracowników, wyniki finansowe, udział w rynku, badania satysfakcji klientów konferencyjnych oraz całościowy wynik komercyjny hotelu. Nagroda została ogłoszona i wręczona na konferencji dyrektorów hoteli Marriott w Chicago. – To wspaniałe wyróżnienie dla naszego hotelu, naszych pracowników, inwestorów z K2Hotel oraz całego Wrocławia – mówi Aneta Jeton-Szotek, dyrektor generalny AC by Marriott Wrocław.

Sam AC Hotel Wrocław to stylowy obiekt dla lubiących miejskie przestrzenie i komfort spędzania czasu. Kamienica przy Pl. Wolności 10 pochodzi z 1875 roku. Miejsce było kiedyś siedzibą Banku Rzeszy. Wiele elementów wystroju wnętrza zostało odrestaurowanych. Hotel został otwarty pod koniec sierpnia 2017 jako pierwszy obiekt pod tą marką w Polsce (obecnie podpisano już umowy na dwa kolejne). Marka AC by Marriott lokuje się w segmencie lifestyle w kategorii 4-gwiazdkowej. Wrocławski AC Hotel by Marriott ma 91 pokoi. Z uwagi na zastany układ architektoniczny każdy pokój jest indywidualnie urządzony. Niektóre posiadają tarasy z miejscem do wypoczynku i widokiem na miasto. Ofertę hotelu dopełnia AC Lounge z Restauracją Fuego i barem - tworzący wspólną przestrzeń podczas dnia, by płynnie przeistoczyć się w miejskie centrum spotkań wieczorem. W podziemiu znalazło się miejsce na basen, jacuzzi, strefę saun, siłownię oraz gabinety masażu. Smaczkiem całego obiektu jest także autorska winiarnia zlokalizowana w piwnicach dawnego skarbca. Za stoły degustacyjne służą odnalezione w budynku ciężkie drzwi sejfu z drewnianymi blatami.

AC Hotel Wrocław rozszerza także wrocławską przestrzeń konferencyjną. Cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne mogą być miejsce zarówno na małe spotkanie biznesowe oraz konferencję. Jedna z sal znajduje się w przyziemiu, z oryginalnym ceglanym sufitem. Na eventy i konferencje dla 100 osób sprawdza się też nowoczesna przestrzeń przeszkolonej Oranżerii oraz zewnętrznego patio. Jak stwierdza dyrekcja hotelu AC by Marriott Wrocław mimo młodego wieku, już wpisał się dumnie na mapie miasta”.

                       

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *