Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Polska » Zmiana właściciela i zwolnienia w hotelu w Krakowie

Zmiana właściciela i zwolnienia w hotelu w Krakowie


Hotel Polski Pod Białym Orłem 20 lipca zmienił właściciela. Jak dowiedział się Hotelarz, decyzją dotychczasowego właściciela Księcia Adama Czartoryskiego firma Hotel Polski Pod Białym Sp. Z o.o. została zlikwidowana, a wszyscy pracowni oraz dyrekcja zwolnieni. Hotelem od dnia 20 lipca zarządza Jerzy Donimirski, właściciel sieci hotelowej Donimirski Boutique Hotels.

Swoją dotychczasową siedzibę straciła również Małopolska Izba Hotelarska "Gremium". Trzygwiazdkowy Hotel Polski Pod Białym Orłem oferuje 57 pokoi 1, 2 i 3-osobowych oraz apartamenty. Zlokalizowany jest w centrum Starego Miasta, przy ulicy Pijarskiej w Krakowie.

Komentarze: 6 dla “Zmiana właściciela i zwolnienia w hotelu w Krakowie”

 1. Nie Książę

  Zarówno pracownicy jak i dyrekcja do tej pory była straszna jeżeli chodzi o współpracę B2B. Strasznie wyniosły ton jakiekolwiek rozmowy począwszy od recepcji po szczeble wyższe.

  Powodzenia Panie Jerzy.

  • Jerzy Donimirski

   Niniejszym mamy zaszczyt poinformować, że wraz z dniem 18 lipca 2014 r. objęliśmy naszą pieczą działalność oraz otwarliśmy nowy rozdział historii „Hotelu Polskiego Pod Białym Orłem” w Krakowie. Pragniemy podkreślić świadomość ciążącej na nas odpowiedzialności, znajdującej swoje źródło zarówno w wartości oddanego pod naszą opiekę dziedzictwa dotychczasowej działalności Hotelu, jak również w najwyższym standardzie świadczonych w jej ramach usług. Podjęte przez nas zobowiązanie wykracza, w naszym przekonaniu, poza standardowe ramy działalności hotelarskiej, stanowiąc szczególny rodzaj misji, którą pragniemy wykonać z zachowaniem szczególnej uwagi i atencji należnej Założycielom hotelu, miejscu przez nich stworzonemu, lecz nade wszystko Gościom. Gościom, którzy zarówno dotychczas uświetnili nasze miejsce swoją obecnością i których mamy nadzieję mieć zaszczyt ponownie ugościć, jak również Gościom, których pierwsza wizyta będzie dla nas przyczynkiem radości i zobowiązania. Wierzymy bowiem, że „Hotel Polski Pod Białym Orłem w Krakowie” jest miejscem szczególnym. Miejscem, którego charakter oraz atmosfera pozwalają na odnalezienie wszelkich odcieni domowego ciepła, spokoju i odpoczynku, jak również zachwytu estetycznym detalem oraz kolorytem kultury, tak bardzo właściwym dla naszego miasta – Krakowa.
   Jednocześnie pragniemy zapewnić, że jako osoby od lat aktywnie obecne w branży hotelarskiej, w tym m.in. sprawujące opiekę i zarząd nad siecią hoteli Donimirski BOUTIQUE Hotels, przykładamy najwyższą miarę staranności nie tylko względem realizowanej usługi, lecz również względem każdego, nawet najmniejszego oddziaływania, które mogłoby wpłynąć na jeszcze większy komfort i satysfakcję naszych Gości.
   Przyjęte zobowiązanie podejmujemy zatem z największą radością oraz zaangażowaniem, pozostając w przekonaniu, że skutkiem naszej pracy „Hotel Polski Pod Białym Orłem” jedynie potwierdzi i wzmocni swoje znacznie na mapie miasta Krakowa jako miejsce wyjątkowe, a dla naszych Gości na zawsze będzie wyczekiwaną ostoją i przystanią.

   Z wyrazami najgłębszego szacunku
   Jerzy Donimirski i Współpracownicy
   „Donimirski Boutique Hotels”

 2. Hotelarsko.pl

  Ciekawa informacja. Donimirski Boutique Hotels, powiększy swoje portfolio o kolejny obiekt.
  Jeśli Pan Jerzy Donimirski szuka pracowników to zgłaszam swoją chęć podjęcia współpracy.
  Kontakt do mnie david@hotelarsko.pl

  • Jerzy Donimirski

   Panie Dawidzie,
   Jaknajbardziej szukamy osoby o pracay , zwłaszca że dotychczasowa załoga nie podjęłą naszego zaproszenia do współpracy z nową firmą.

   prosże apliakcję słać na adres : sekretariat@donimirski.com
   pzodrawiam
   Jerzy Donimirski

   • Radoslaw Pientka

    Szanowny Panie nie warto byloby Lesznu i okolicom przypomniec Pana Senatora?W inieniu dyrektora biblioteki w lesznie Andrzeja Kuzminskiego z powazaniem Radoslaw Pientka

 3. Dzień dobry, Przyglądam się od dłuższego czasu Państwa obiektom i chciałbym zaproponować współpracę projektową. Wiem, że do tej pory radziliście sobie Państwo we własnym zakresie co jednak nie zmienia faktu, że może przyszedł czas na nowe wyzwanie. Zapraszam na spotkanie i podjęcie współpracy przy odnowieniu, odświeżeniu wizerunku Hotel Polski Pod Białym Orłem. Piotr Barczak 505001882, http://www.3bstudio.com.pl

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA