Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » 06/2015, AKTUALNOŚCI » Condo w pałacu

Condo w pałacu

Pałac na Wodzie w Staniszowie koło Jeleniej Góry, który docelowo w 2016 roku chce zaoferować 130 pokoi, 40 gabinetów zabiegowych i trzy baseny ogrzewane wodą termalną, wprowadził ofertę sprzedaży w systemie condo. Oferuje 15-letnie umowy z gwarantowaną stopą zwrotu – przez pierwsze trzy lata 5, 6 i 7 proc, a od czwartego stałe 8 proc., niezależne od obłożenia pokoju.W pierwszym etapie do użytku oddano 46 pokoi i 16 gabinetów. W połowie 2016 roku zaplanowane jest otwarcie całego kompleksu Pałac na Wodzie Terma Holistic Medical SPA. Wartość inwestycji szacowana jest na 107 mln zł. XVIII-wieczny kompleks pałacowo-parkowy o pow. 3,7 hektara obejmuje m.in. dwa stawy, oranżerię i zabudowania folwarczne, które są obecnie odrestaurowywane. – Jesteśmy przekonani, że Pałac na Wodzie, jako część większego, luksusowego 5-gwiazdkowego kompleksu hotelowego, będzie cieszył się stałym zainteresowaniem ze strony klientów. Dlatego też nie uzależniamy czynszu z tytułu dzierżawy od obrotów, a zapewniamy stałą kwotę przez cały czas trwania umowy – mówi Waldemar Tadajewski, właściciel Pałacu na Wodzie. Metr kwadratowy pokoju kosztuje 20 tys. zł

Komentarze: 3 dla “Condo w pałacu”

  1. szkoda tylko ze maja kilkumiesieczne zaleglosci w splacie czynszu dla wlascicieli condohotelu.

    ostrzegam przed kupnem apartamentu poki co. rzeczywistosc wyglada tak, ze poki czlowiek jest zainteresowany i nie kupi apartamentu, to sie odzywaja, odpisuja na maila i idzire sie dodzownic.
    po kupnie apartamentu kontatk sie urywa, a zaleglosci Palcu rosna. mi juz ponad 10 tys zl zalegaja.

  2. Ten co zwykle

    Nie polecam inwestycji i przestrzegam. 5 miesięcy opóźnienia w płatnościach maja. Ciągle tylko zawodzą że dostali kredyt ale nigdy nikt nie podesłał żadnego dowodu. To jest oszustwo dla mnie

  3. Teraz już wiadomo, że nie ma kredytu, nie ma inwestycji. Jest wielkie nic i zaległości płatnicze za okres 6 miesięcy.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności