Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 06/2015, AKTUALNOŚCI » Condo w pałacu

Condo w pałacu

Pałac na Wodzie w Staniszowie koło Jeleniej Góry, który docelowo w 2016 roku chce zaoferować 130 pokoi, 40 gabinetów zabiegowych i trzy baseny ogrzewane wodą termalną, wprowadził ofertę sprzedaży w systemie condo. Oferuje 15-letnie umowy z gwarantowaną stopą zwrotu – przez pierwsze trzy lata 5, 6 i 7 proc, a od czwartego stałe 8 proc., niezależne od obłożenia pokoju.W pierwszym etapie do użytku oddano 46 pokoi i 16 gabinetów. W połowie 2016 roku zaplanowane jest otwarcie całego kompleksu Pałac na Wodzie Terma Holistic Medical SPA. Wartość inwestycji szacowana jest na 107 mln zł. XVIII-wieczny kompleks pałacowo-parkowy o pow. 3,7 hektara obejmuje m.in. dwa stawy, oranżerię i zabudowania folwarczne, które są obecnie odrestaurowywane. – Jesteśmy przekonani, że Pałac na Wodzie, jako część większego, luksusowego 5-gwiazdkowego kompleksu hotelowego, będzie cieszył się stałym zainteresowaniem ze strony klientów. Dlatego też nie uzależniamy czynszu z tytułu dzierżawy od obrotów, a zapewniamy stałą kwotę przez cały czas trwania umowy – mówi Waldemar Tadajewski, właściciel Pałacu na Wodzie. Metr kwadratowy pokoju kosztuje 20 tys. zł

Komentarze: 2 dla “Condo w pałacu”

  1. szkoda tylko ze maja kilkumiesieczne zaleglosci w splacie czynszu dla wlascicieli condohotelu.

    ostrzegam przed kupnem apartamentu poki co. rzeczywistosc wyglada tak, ze poki czlowiek jest zainteresowany i nie kupi apartamentu, to sie odzywaja, odpisuja na maila i idzire sie dodzownic.
    po kupnie apartamentu kontatk sie urywa, a zaleglosci Palcu rosna. mi juz ponad 10 tys zl zalegaja.

  2. Ten co zwykle

    Nie polecam inwestycji i przestrzegam. 5 miesięcy opóźnienia w płatnościach maja. Ciągle tylko zawodzą że dostali kredyt ale nigdy nikt nie podesłał żadnego dowodu. To jest oszustwo dla mnie

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA