Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » 35 mln zł zainwestuje w Wiśle Kristensen Group

35 mln zł zainwestuje w Wiśle Kristensen Group


W Wiśle powstaje inwestycja dewelopera Kristensen Group o łącznej wartości 35 mln zł. Wmurowano właśnie kamień węgielny pod budowę drugiej części Apartamentów Bukowa Góra. Pięć lat temu do użytku oddano pierwszy budynek z 44 apartamentami. Teraz do nabycia będzie kolejnych 75 apartamentów wczasowych pod wynajem w cenach od 280 tys. do 1,5 mln zł.  Chociaż budowa dopiero się rozpoczyna, 30 proc. mieszkań zostało już sprzedanych. Zakończenie planowane jest na przełom 2016/17 roku.- Luksusowe apartamenty wybudowane przez Kristensen Group to nie tylko piękne miejsca, ale również inwestycja, która przyniesie właścicielom 5 proc. zwrotu rocznie  - deklaruje Jacek Twardowski, dyrektor zarządzający Kristensen Group. Jak wynika z doświadczeń dewelopera najlepiej wynajmują się apartamenty około 40-metrowe z dwoma sypialniami. Apartamenty Bukowa Góra znajdują się 500 m n.p.m. na zboczu Bukowej Góry, skąd rozpościera się widok na Wisłę, Baranią Górę oraz większą część Beskidu Śląskiego. Inspiracją dla projektu apartamentów były modernistyczne obiekty Wisły z lat 30 ubiegłego stulecia. Atrakcyjność przedsięwzięcia dodatkowo podnoszą zielone tarasy pomiędzy obiektami, jak również nowoczesny plac zabaw i system monitoringu. Architektura II etapu inwestycji w Wiśle będzie spójna z pierwszym apartamentowcem.

Kristensen Group to firma deweloperska specjalizująca się w budowie luksusowych apartamentów i domów wakacyjnych. Apartamenty Kristensen Group można spotkać m.in. na Majorce, w Szwecji, Danii i Niemczech. Do tej pory w Polsce zrealizowano projekty w Karpaczu, Świnoujściu, Wiśle i Pasymiu. Wszystkie charakteryzują się poszanowaniem architektury, tradycji oraz kultury miejsc, w których inwestuje deweloper. Takie podejście do inwestycji zjednuje firmie przychylność miejscowej społeczności, władz samorządowych. Deweloper dba o rozwój kurortów wypoczynkowych, angażuje się w lokalne przedsięwzięcia, dzięki czemu jest integralną częścią miast, w których buduje. - Właśnie takich inwestorów miasto potrzebuje. Inwestorów otwartych, którzy realizują swoje projekty na bardzo wysokim poziomie. My jako miasto będziemy próbować i zachęcać wszystkich tych, którzy chcą w jakiś sposób dołączyć się do wspólnych działań na rzecz rozwoju Wisły – powiedział Tomasz Bujok, burmistrz Wisły podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod budowę II etapu inwestycji Apartamenty Bukowa Góra

 
 

1 Komentarz dla “35 mln zł zainwestuje w Wiśle Kristensen Group”

  1. tz_interior

    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności