Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 07/2016, AKTUALNOŚCI » W Świnoujściu powstanie hotel Blue

W Świnoujściu powstanie hotel Blue

Firma Dobosz z Trzebieży koło Szczecina podpisała kontrakt z firmą Erbud, która ma wybudować 4-gwiazdkowy hotel Blue w Świnoujściu za 83 mln zł. Zakończenie prac planowane jest w połowie 2018 roku.7-piętrowy obiekt o powierzchni 23 tys. mkw. powstanie przy skrzyżowaniu ulicy Uzdrowiskowej w sąsiedztwie 308-pokojowego hotelu Intereferie Medical SPA i kilkaset metrów od powstającego hotelu Radisson Blu z 340 pokojami. Widok od strony północnej będzie się roztaczał na plażę i Bałtyk, a od południowej na Park. Firma kupiła działkę pod tę inwestycję dwa lata temu za pięć mln zł. Jak pisaliśmy na początku tego roku, inwestor chciałby, aby hotel działał pod jedną z marek sieci Hilton Worldwide. W Świnoujściu funkcjonuje już Hampton by Hilton otwarty w 2012 roku. Hotel Blue zaprojektowało szczecińska Biuro Architektoniczne Metropolis. Dobosz jest firmą rodzinną zajmującą się produkcją słodyczy, prowadzi też w Policach 3-gwiazdkowy hotel Dobosz z 236 pokojami. Grupa Erbud w Świnoujściu buduje także hotel Radisson Blu za 57,5 mln zł do stanu surowego otwartego. Jest ponadto generalnym wykonawcą dwóch Hamptonów by Hilton w Gdańsku i Łodzi.

1 Komentarz dla “W Świnoujściu powstanie hotel Blue”

 1. Szanowne Panie i Panowie,
  My, jako sąsiedzi z Dobosz- Blue Hotel w Świnoujściu, jesteśmy z perspektywy o.g. hotele
  bardzo zły. Co zostało oznaczone jako zielona przestrzeń
  stał się, jak się okazało, obszarem wentylacji
  lub kanały wentylacyjne heraus.Ein aerator jest
  bezpośrednio z naszego mieszkania. Nie wiemy, jak zaplanować lub zbudować coś takiego.
  Z poważaniem

  Borgwardt

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. W mieście powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Jeszcze większa Bania

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej ze 150 pokojami rozbudowuje się o nowe skrzydło ze 110 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym o powierzchni (...)

Elżbieta Lendo: Mamy trudniejszy region i rynek

- Praca hotelarzy na Warmii i Mazurach wymaga większej kreatywności, niż w innych częściach Polski. Jesteśmy zmuszani do tego, aby dać z siebie więcej, by (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA