Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 07/2016, AKTUALNOŚCI » W Świnoujściu powstanie hotel Blue

W Świnoujściu powstanie hotel Blue

Firma Dobosz z Trzebieży koło Szczecina podpisała kontrakt z firmą Erbud, która ma wybudować 4-gwiazdkowy hotel Blue w Świnoujściu za 83 mln zł. Zakończenie prac planowane jest w połowie 2018 roku.7-piętrowy obiekt o powierzchni 23 tys. mkw. powstanie przy skrzyżowaniu ulicy Uzdrowiskowej w sąsiedztwie 308-pokojowego hotelu Intereferie Medical SPA i kilkaset metrów od powstającego hotelu Radisson Blu z 340 pokojami. Widok od strony północnej będzie się roztaczał na plażę i Bałtyk, a od południowej na Park. Firma kupiła działkę pod tę inwestycję dwa lata temu za pięć mln zł. Jak pisaliśmy na początku tego roku, inwestor chciałby, aby hotel działał pod jedną z marek sieci Hilton Worldwide. W Świnoujściu funkcjonuje już Hampton by Hilton otwarty w 2012 roku. Hotel Blue zaprojektowało szczecińska Biuro Architektoniczne Metropolis. Dobosz jest firmą rodzinną zajmującą się produkcją słodyczy, prowadzi też w Policach 3-gwiazdkowy hotel Dobosz z 236 pokojami. Grupa Erbud w Świnoujściu buduje także hotel Radisson Blu za 57,5 mln zł do stanu surowego otwartego. Jest ponadto generalnym wykonawcą dwóch Hamptonów by Hilton w Gdańsku i Łodzi.

1 Komentarz dla “W Świnoujściu powstanie hotel Blue”

 1. Szanowne Panie i Panowie,
  My, jako sąsiedzi z Dobosz- Blue Hotel w Świnoujściu, jesteśmy z perspektywy o.g. hotele
  bardzo zły. Co zostało oznaczone jako zielona przestrzeń
  stał się, jak się okazało, obszarem wentylacji
  lub kanały wentylacyjne heraus.Ein aerator jest
  bezpośrednio z naszego mieszkania. Nie wiemy, jak zaplanować lub zbudować coś takiego.
  Z poważaniem

  Borgwardt

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Pokojowa/pokojowy Poznań
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA