Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » PERSONALIA, Z Branży » Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu

Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu


Łukasz Matkowski został nowym dyrektorem 4-gwiazdkowego hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu.Swoją karierę rozpoczął ponad 10 lat temu współpracując z wieloma obiektami turystycznymi w Europie w zakresie optymalizacji kosztów oraz poprawy organizacyjnej a także nawiązując wiele relacji partnerskich z inwestorami oraz z międzynarodowymi spółkami zwiększając potencjał każdego obiektu z którym współpracował.Absolwet Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu współpracował z takimi obiektami jak hotel Boccacio, Porto Bello Royal, Radisson Blu Szczecin, oraz Sheraton Poznań. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym krainy atrakcji i wypoczynku hotelu Olandia w Prusimiu.W hotelu Rezydencja Solei jest odpowiedzialny za opracowanie wieloletniej strategii firmy, przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, kierunku rozwoju nowych produktów i usług a także za tworzenie i wdrażanie wszelkich procesów zarządczych i operacyjnych w obiekcie.
Komentarze: 5 dla “Łukasz Matkowski dyrektorem hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu”

  1. Czlowiekprawda

    MATKO TO JEST GOSC

  2. Autostopowiczka

    Młody zdolny człowiek. I do tego przystojny

  3. Ile ton gosc ma lat? brawo

  4. Ostrożnie, ten gość to jeszcze młody gość.

  5. Bardzo dobrze! brawo. Czas dla młodych, świeżych, doganiających technologie itd

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA