Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem

Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem


7 czerwca w kompleksie Nosalowy Dwór odbędzie się kolejna debata z cyklu „Śniadanie Hotelarza”, tym razem poświęcona rynkowi hotelarskiemu z Zakopanem. W spotkaniu wezmą udział inwestorzy, właściciele i dyrektorzy generalni obiektów działających w tym mieście.W powiecie tatrzańskim udzielono w ub.r. około 2,3 mln noclegów, z których większość przypada na Zakopane. To czwarty wynik w Polsce po Warszawie, Krakowie i powiecie kołobrzeskim. Łącznie działa tam ok. 550 „turystycznych obiektów noclegowych”, z których zaledwie ok. 15 proc. stanowią hotele. Nocleg w Zakopanem kojarzy się bardziej z różnego rodzaju pensjonatami, willami, gościńcami i kwaterami prywatnymi „u górali”, z czego wiele działa w ramach szarej strefy bez rejestrowania swojej działalności. Czy stanowi to duży problem dla hotelarzy, jak wygląda specyfika tego rynku, czy poza turystami może on liczyć na znaczący popyt ze strony segmentu konferencyjnego, jakie są mocne i słabe strony rynku hotelarskiego w mieście, jakie wyniki notują hotele – o tym wszystkim rozmawiać będziemy z zaproszonymi przedstawicielami hoteli w Zakopanem. Relację ze spotkania zamieścimy w lipcowym wydaniu „Hotelarza”.


Komentarze: 2 dla “Śniadanie Hotelarza. W Zakopanem”

 1. Chciałbym wziąć udział w tym spotkaniu, reprezentuję Lokalną Organizację Turystyczną. Jak tego dokonać ?

  • Dzień dobry,
   „Śniadania Hotelarza” mają charakter zamknięty, formuła nie przewiduje uczestnictwa osób spoza listy zaproszonych.
   Z ramienia miasta do udziału w dyskusji został zaproszony burmistrz miasta, Pan Leszek Dorula.

   W razie czego prosimy o kontakt bezpośrednio na hotelarz@pws-promedia.pl

   Pozdrawiamy
   Redakcja

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA