Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Bez kategorii, Polska » Travelist przyznał po raz pierwszy certyfikaty Travelist Quality Star dla 32 obiektów

Travelist przyznał po raz pierwszy certyfikaty Travelist Quality Star dla 32 obiektów
Travelist – największy polski serwis do rezerwacji pobytów w hotelach – po pięciu latach działalności po raz pierwszy przyznał własne certyfikaty Travelist Quality Star. Otrzymały je hotele i obiekty hotelowe, które są najlepiej oceniane przez użytkowników serwisu. W edycji 2017 takim tytułem wyróżniono 32 obiekty.

Certyfikat Travelist Quality Star otrzymały obiekty, które wyróżniają się  jakością oferowanych usług oraz poziomem obsługi według użytkowników Travelist oraz przez sam serwis. W procesie oceny pod uwagę brane były przede wszystkim opinie gości, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem strony www.travelist.pl , a także popularność obiektu wśród użytkowników oraz sukcesywne rozwijanie i umacnianie partnerstwa biznesowego na linii serwis –  hotel, którego podstawą jest poziom oferowanych przez hotel usług oraz jakość samego obiektu.  –  Przyszedł czas, by nasza marka i nasza renoma pomagała w działaniach i rozwoju także naszym kontrahentom. Jesteśmy przekonani, że przyznane przez nas certyfikaty korzystnie wpłyną na wizerunek wyróżnionych hoteli – mówi Agata Arciszewska, dyrektor marketingu na Europę centralną i w wschodnią.

Wyróżnione hotele (kolejność alfabetyczna):

Aparthotel Czarna Góra

Baltic Cliff Spa&Wellness

Baltic Plaza Hotel Medi Spa ****

Blue Marine Mielno

Borowy Dwór Biznes SPA & Fun

Czarna Góra Resort

Czarny Potok Resort & SPA ****

Diune Resort by Zdrojowa

Dwa Potoki Hotels & Spa

Golden Tulip Gdańsk Residence ****

Grand Hotel Tiffi *****

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka *****

Hotel Arłamów ****

Hotel Astor ***

Hotel Aubrecht Country SPA Resort ****

Hotel Belweder *****

Hotel Diva Spa ****

Hotel Jantar ***

Hotel Lidia Spa & Wellness ****

Hotel Marina Club Destination SPA *****

Hotel Olymp 3

Hotel Perła Południa ***

Hotel Piwniczna SPA & Conference ****

Hotel Robert’s Port **** Lake Resort & SPA

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique ****

Hotel Skal ****

Jutrzenka Medical SPA Wieniec Zdrój

Kompleks Nosalowy Dwór *****

Lemon Resort Spa

Osada Śnieżka

Przylądek Rosevia Resort

Tristan Hotel & Spa ****

Klub travelowy Travelist.pl to innowacyjny kanał marketingowy do sprzedaży pobytów hotelowych online. Łączy funkcjonalność portalu rezerwacyjnego z możliwością promocji obiektu. Grupa Secret Escapes - jeden z największych na świecie klubów travelowych, którego Travelist.pl jest częścią od 2014 r.– posiada bazę 40 mln użytkowników zainteresowanych ofertami pobytów wypoczynkowych. Polska baza liczy ponad 3,5 mln użytkowników.

 


Komentarze: 3 dla “Travelist przyznał po raz pierwszy certyfikaty Travelist Quality Star dla 32 obiektów”

  1. Brakuje jeszcze, aby Grupon przydzielał swoje certyfikaty…

  2. Michał Frątczak

    Cóż taka nagroda to swojego rodzaju wyróżnienie za zaangażowanie i współpracę na płaszczyźnie Hotel-Gość co docenił Travelist. Czy to się przekłada na dalszą sprzedaż? Tak jak w przypadku „Certyfikatów rzetelności firm” tak i wyróżnienia powodują „uwiarygodnienie” hotelu w oczach konsumentów. Nawet jeśli nie każdego to przekona, to na pewno pewien % odbiorców przekazu „zostaliśmy wyróżnieni przez X Y Z” będzie brzmiało zachęcająco
    Teraz pozostaje pytanie czy certyfikat Travelistu przyniósł taki efekt

    Pozdrawiam Michał F. z portalu https://visiton.pl

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA